Dvigubas Jono Valančiūno dublis NBA: 11 taškų ir 11 atkovotų kamuolių

Jonas Valančiūnas su komandos draugais
R.Vyšniausko nuotr. / Jonas Valančiūnas su komandos draugais
Šaltinis: BNS
0

Aštuntą pralaimėjimą vienuoliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dvyliktąją vietą penkiolikos komandų Rytų konferencijoje užimantis dviejų lietuvių „Toronto Raptors“ klubas.

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

Antradienį svečiuose Toronto ekipa po ypač nesėkmingo ketvirtojo kėlinio – 98:106 (29:22, 22:29, 29:22, 18:33) – turėjo pripažinti penktojoje pozicijoje esančios „Philadelphia 76ers“ (7 pergalės ir 4 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

Svečių starto penkete žaidęs Jonas Valančiūnas pasižymėjo dvigubu dubliu – pelnė 11 taškų ir po krepšiais atkovojo 11 kamuolių (3 – puolime). Be to, jis atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, kartą suklydo bei pirmą kartą NBA išvengė pražangų.

Per daugiau nei 25 žaidimo minutes (25:09) Lietuvos krepšininkas pataikė 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

Lino Kleizos sąskaitoje – 5 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 1/1, baudos 3/3) taškai ir 3 po krepšiais atkovoti kamuoliai (16 min. 39 sek.).

24 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė DeMaras DeRozanas, 22 – Andrea Bargnani, po 13 – Jose Calderonas (12 rezultatyvių perdavimų) bei Kyle'as Lowry'is.

23 taškais prie trečiosios iš eilės arenos šeimininkų pergalės šiame sezone prisidėjo Nickas Youngas, 21 – Jasonas Richardsonas, 19 – Jrue'as Holiday'us (12 sugriebtų kamuolių), 18 – Thaddeusas Youngas, 12 – Evanas Turneris.