Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dvylikametį per Eurolygos rungynes pabučiavo „Lietuvos ryto“ šokėjos, o Renaldas Seibutis paspaudė ranką

Antanas Jokubauskas
skm.lt / Antanas Jokubauskas
Šaltinis: skm.lt
0
A A

Lapkričio 7-osios vakarą į „Siemens” areną susirinkę krepšinio sirgaliai galėjo stebėti ne tik Eurolygos mačą tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Izraelio Tel Avivo „Maccabi“ ekipų – ilgosios pertraukos metu buvo apdovanotas pirmasis projekto „Pirmas komandoje, pirmas mokykloje“ nugalėtojas, kuriuo tapo Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtinis Antanas Jokubauskas.

SKM „FrosTec” žaidėjas Antanas, stebint miniai „Lietuvos ryto” sirgalių, žengė į aikštelę pasiimti jam skirto apdovanojimo. Priimdamas dovanas iš „Lietuvos ryto” šokėjų rankų vaikinas buvo kuklus ir santūriai šypsojosi.

Tačiau čia Antano nuotykiai dar nesibaigė. Jis buvo pakviestas dalyvauti ilgosios rungtynių pertraukos žaidime, kur reikėjo pademonstruoti savo vikrumą ir rankos taiklumą.

Jaunajam krepšininkui  įveikti „Lietuvos ryto” šokėjas ir sirgalių iš minios buvo vieni juokai. Negana to, Antanas pačiame žaidimo įkarštyje sulaukė dviejų gražuolių „Lietuvos ryto” šokėjų įvertinimo – merginos jaunąjį krepšininką pabučiavo!

Po pasirodymo žaidime Antanas turėjo galimybę ranką paspausti savo krepšinio dievaičiui Renaldui Seibučiui.

„Pats geriausias pasaulyje”, – sakė Antanas, kalbėdamas apie jausmą, kuris jį užklupo spaudžiant ranką savo mylimam krepšininkui.

Projekto nugalėtojas neslėpė savo džiaugsmo: „Pirmiausia man tai suteikia labai daug motyvacijos ir aš labai džiaugiuosi, kad laimėjau“, – sakė projekto nugalėtojas A.Jokubauskas.

Paklaustas, ko palinkėtų kitiems, kurie dar tik žengs į „Siemens“ arenos aikštelę, atsakė: „Linkiu, kad nesijaudintų ir, kad kojos nevirpėtų.“

„Tai yra įvertinimas pirmiausia jam. Šitoks mokyklos sumanymas yra be galo gera paskata visiems vaikams. Tai yra emocija, kuri motyvuoja ir labai džiugina vaikus”, – sakė Antano mama Diana Jokubauskienė.

Pasak jos, sūnus prieš įžengdamas į aikštelę labai jaudinosi, nes žinojo, jog bus arti profesionalių krepšinio žvaigždžių: „Žinoma, virpino ir kojas, ir širdelę, bet jis susitvarko su jauduliu – kaip aikštelėje, taip ir kalbėdamas.”

Antanas, būdamas šeštokas, savo klasės pažangumo reitinge užima antrą vietą: „Antanas yra labai atsakingas. Mes šeimoje juokiamės, kad jeigu padalintumėme tai keturiems šeimos nariams, užtektų visiems. Būtent tai jį stumia į priekį”, – kabėjo Antano mama. 

VIDEO: Antano Jokubausko sveikinimas

Sostinės krepšinio mokykla ir Vilniaus „Lietuvos rytas” projektą „Pirmas komandoje, pirmas mokykloje” vykdys visą 2013–2014 m. krepšinio sezoną. Iš viso ant parketo žengs penki Sostinės krepšinio mokyklos auklėtiniai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek