Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Eiliniams sirgaliams skirtas trečdalis visų bilietų, kam atiteks likusieji?

Lietuvos krepšinio sirgaliai
Aliaus Koroliovo nuotr. / Lietuvos krepšinio sirgaliai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien Lietuvos krepšinio federacija surengė specialią spaudos konferenciją, per kurią pristatė prekybos „EuroBasket 2011“ bilietais pirmųjų dienų rezultatus.

„Tai buvo geriausia prekybos bilietais pradžia Europos čempionatų istorijoje, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. – Galiu pasakyti, kad ažiotažas, kilęs dėl bilietų į Europos čempionatą, penkis kartus viršijo ažiotažą, kilusį prieš „Metallicos“ koncertą“.

Pasirengimą Europos čempionatui organizacinis komitetas pradėjo biudžete turėdamas 13 mln. litų deficitą. Pasak M.Balčiūno, per pirmąsias prekybos bilietais dienas buvo parduota apie 50 tūkst. bilietų, už juos gauta 10 mln. litų.

M. Balčiūnas pažymėjo, kad fanų klubas buvo kurtas ne orientuojantis specialiai į Lietuvos krepšinio gerbėjus. Tačiau tiems, kas nepasinaudojo suteikiama privilegija įsigyti bilietus anksčiau nei prasidės oficiali prekyba, LKF nusprendė grąžinti fanų klubo registracijos mokestį (10 litų).

„Mums nesmagu dėl kai kurių nusivylusių aistruolių komentarų. Fanų klubas skirtas tikriesiems krepšinio gerbėjams, kurie šiuo žaidimu gyvena, todėl visiems, nepasinaudojusiems galimybe iš anksto įsigyti bilietų, sutinkame grąžinti nario mokestį. Noriu pažymėti, kad išankstinė prekyba „EuroBasket 2011“ bilietais yra tik viena iš fanų klubo nariams suteikiamų privilegijų. Yra numatyta daug kitų akcijų, klubo nariai galės anksčiau įsigyti bilietus ir į Lietuvos rinktinės kontrolines rungtynes. Fanų klubo idėja susižavėjo „FIBA Europe“ vadovai, ji gyvuos ir ateityje rengiant kitus čempionatus“, – teigė LKF generalinis sekretorius.

Oficialios „EuroBasket 2011“ bilietų platintojos „Tiketa“ generalinis direktorius Andrius Žiauberis informavo, kad tarp 7 000 žmonių, užsiregistravusių į fanų klubą, apie 90 proc. sudarė Lietuvos gyventojai. „Tarp išankstinių bilietų pirkėjų antrąją vietą užėmė Didžiosios Britanijos gyventojai, trečiąją – Airijos, po jų – Vokietija“, – sakė „Tiketos“ vadovas.

Pasak A.Žiauberio, elektroninė sistema per pirmąją bilietų pardavimo valandą užfiksavo per 2 mln. užklausų, kitaip tariant – 1000 paspaudimų per 1 sekundę. Dėl to sistema buvo smarkiai sulėtėjusi ir pirkėjams sukėlė daugybę nepatogumų.

Rytoj, kovo 17 dieną, prasidės viešoji prekyba „EuroBasket 2011“ bilietais, tai yra, bilietus galės įsigyti visi, ne tik klubo nariai. „Tiketa“ vadovas įsitikinęs, kad šįkart jokių nesklandumų nebus. „Ėmėmės veiksmų, kad sistemos sutrikimai nepasikartotų. Juolab, kad panašaus antplūdžio tikėtis sunku, mat patys populiariausi bilietai jau išpirkti“.

M. Balčiūnas per spaudos konferenciją žiniasklaidos atstovams pristatė „EuroBasket 2011“ bilietų skirstymo principus. Paaiškėjo, kad atmetus vietas, rezervuotas žiniasklaidai, „FIBA Europe“ ir federacijų atstovams, VIP asmenims, rėmėjams, partneriams, užsienio sirgaliams bei Tomo Balaišio-Sėklos sirgalių grupei, eiliniai krepšinio sirgaliai gali pretenduoti tik į 34 proc. visų bilietų. Tiesa, dar maždaug 8 proc. bilietų bus galima įsigyti dalyvaujant įvairiose čempionato rėmėjų akcijose.

Bilietų į Europos čempionatą paskirstymas:

Panevėžys
Vietos arenoje: 6500
Vietos žiniasklaidai: 1200
Vietos „FIBA Europe“, federacijoms, rėmėjams, partneriams: 1200
Vietos Sėklos sirgalių grupei: 200
Vietos, rezervuotos rėmėjų akcijų dalyviams: 700
Vietos VIP ložės ir „Blomberg“ klubo nariams: 1000
Bilietai užsienio sirgaliams: 300
Bilietai viešoje prekyboje: 1900

Vilnius
Vietos arenoje: 11000
Vietos žiniasklaidai: 1800
Vietos „FIBA Europe“, federacijoms, rėmėjams, partneriams: 2000
Vietos Sėklos sirgalių grupei: 200
Vietos, rezervuotos rėmėjų akcijų dalyviams: 1000
Vietos VIP ložės ir BMW klubo nariams: 1500
Bilietai užsienio kelionių paketams: 400
Bilietai viešoje prekyboje: 4100

Kaunas
Vietos arenoje: 14500
Vietos žiniasklaidai: 2500
Vietos „FIBA Europe“, federacijoms, rėmėjams, partneriams: 2200
Vietos Sėklos sirgalių grupei: 200
Vietos, rezervuotos rėmėjų akcijų dalyviams: 1100
Vietos VIP ložės nariams: 1000
Bilietai užsienio sirgaliams: 1500
Bilietai viešoje prekyboje: 7000

Alytus
Vietos arenoje: 5000
Vietos žiniasklaidai: 1200
Vietos „FIBA Europe“, federacijoms, rėmėjams, partneriams: 1350
Vietos, rezervuotos rėmėjų akcijų dalyviams: 500
Vietos VIP ložės nariams: 200
Bilietai viešoje prekyboje: 1750

Šiauliai ir Klaipėda
Vietos arenoje: 5500
Vietos žiniasklaidai: 1200
Vietos „FIBA Europe“, federacijoms, rėmėjams, partneriams: 1350
Vietos, rezervuotos rėmėjų akcijų dalyviams: 550
Vietos VIP ložės nariams: 800
Bilietai viešoje prekyboje: 1600

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek