2012 01 26

Eurolyga: Kšyštofo Lavrinovičiaus tritaškiai pražudė Madrido „Real“ klubą

Eurolygos „Top 16“ etapo antrosiose rungtynėse, Madrido „Real“ (1/1) ekipa, kurios garbę gina Martynas Pocius, namuose rezultatu 69:88 (15:31, 19:16, 14:18, 21:23) nepasipriešino Sienos „Montepaschi“ (2/0) krepšininkams, kurių gretose įspūdingai žaidė po traumos grįžęs Kšyštofas Lavrinovičius.
K.Lavrinovičius
K.Lavrinovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Susitikimo nugalėtojas pradėjo aiškėti jau pirmosiomis rungtynių minutėmis. Svečiai iškart perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir kėliniui įpusėjus, pirmavo 16:8. Vėliau aikštelėje pasirodęs Lavrinovičius į „Real“ krepšį susmeigė du tolimus metimus ir kėlinį „Montepaschi“ laimėjo 31:15. Po tokio šalto dušo „Real“ nebeatsigavo iki pat susitikimo pabaigos.

Prieš šį susitikimą įvyko kuriozas. Sausio 22 dieną Ispanijos pirmenybių rungtynėse traumą gavęs „Real“ aukštaūgis Nikola Mirotičius turėjo nežaisti 7-10 dienų, tačiau šiandien serbas netikėtai išbėgo į aikštelę susitikime su „Montepaschi“.

Nugalėtojų gretose Lavrinovičius demonstravo pavydėtiną taiklumą. Lietuvis aikštelėje praleido 22 minutes, pelnė 16 taškų (1/4 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, suklydo bei prasižengė po kartą, blokavo 1 varžovo metimą ir dukart išprovokavo pražangas.

„Real“ marškinėlius vilkėjęs Pocius šiame susitikime žaidė 21 minutę, pelnė 9 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, kartą pažeidė taisykles bei po tris kartus suklydo bei išprovokavo varžovų pražangas.

„Real“: Felipe Reyesas (5/12 dvit., 15 atk. kam., 28 n.b.) 17, Jaycee Carrollis (1/4 trit.) 12, Martynas Pocius 9, Sergio Llullas 8.

„Montepaschi“: Bo McCalebbas (9/10 dvit., 6 rez. perd., 36 n.b.) 25, Kšyštofas Lavrinovičius 16, Davidas Andersenas (3/8 dvit., 1/3 trit., 7 atk. kam.) 11, Davidas Mossas (1/4 dvit.) 10, Igoris Rakočevičius (1/4 trit.) 9.