2014 03 28

Eurolyga: „Lokomotiv“ palaužė „Partizan“ ir yra arti kelialapio į atkrintamuosius mačus

Itin svarbią pergalę kovojant dėl kelialapio į Eurolygos atkrintamuosius mačus iškovojo Krasnodaro „Lokomotiv“ (6/6) ekipa, kuriai atstovauja du lietuviai – Simas Jasaitis ir Mantas Kalnietis. Rusijos komanda namuose Eurolygos „Top 16“ etapo dvyliktojo turo mače 84:73 (16:10, 22:20, 25:15, 21:28) nugalėjo Belgrado „Partizan“ (3/9) krepšininkus.
Mantas Kalnietis ir Simas Jasaitis
Mantas Kalnietis ir Simas Jasaitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Po šios dvikovos Rusijos klubas pagal pergalių ir pralaimėjimų santykį pasivijo Stambulo „Galatasaray“ ir, aplenkęs Turkijos čempionus turnyrinėje lentelėje, pakilo į ketvirtąją vietą.

Ji garantuoja kelialapį į Eurolygos turnyro ketvirtfinalį.

Mačą aikštės šeimininkai pradėjo atkarpa 8:0, o įpusėjus ketvirčiui jau turėjo dviženklį pranašumą 13:2, 27:13, 38:28.

Po didžiosios pertraukos Krasnodaro krepšininkai atsiplėšė net 54:37, o likus žaisti 3 min. pirmavo 84:71.

Kiek daugiau nei 26 minutes ant parketo praleidęs S.Jasaitis į varžovų krepšį įmetė 13 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo, sykį prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Beveik 28 minutes rungtyniavęs M.Kalnietis pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovo pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles, triskart suklydo, buvo blokuotas ir surinko 9 naudingumo balus.

„Lokomotiv“: Derrickas Brownas 18, Valerijus Lichodejus (5/7 tritaškiai) 15, Simas Jasaitis 13, Richardas Hendrixas 12.

„Partizan“: Davidas Bertanis 20, Aleksandras Pavlovičius 13, Bogdanas Bogdanovičius 9, Milenko Tepičius ir Joffrey Lauvergne‘as po 8.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):