Eurolyga: Martynas Pocius patyrė traumą, bet „Real“ laimėjo

Martynas Pocius
FIBA/Liusjeno Kulbio nuotr. / Martynas Pocius susižeidė čiurną.
Šaltinis: krepsinis.net
0

Eurolygos septintojo turo rungtynės nesėkmingai susiklostė Madrido „Real“ puolėjui iš Lietuvos Martynui Pociui, kuris patyrė čiurnos traumą.

Antrajame kėlinyje vos pasirodęs aikštelėje 25 metų 196 cm ūgio krepšininkas susižeidė čiurną ir vėl grįžo ant atsarginių žaidėjų suolelio. Aikštelėje daugiau nepasirodė, o per minutę 16 sekundžių aikštelėje M.Pocius niekuo pasižymėti nespėjo.

Kiek ilgai krepšininkas negalės žaisti kol kas nepranešama.

Šį sezoną Eurolygos turnyre lietuvis per rungtynes vidutiniškai renka po 8,7 taško, atkovoja po 2,3 kamuolio bei atlieka po 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

„Real“ iškovojo bilietą į „Top 16“ etapą

Be M.Pociaus likusi „Real“ ekipa ketvirtadienį išvykoje 72:65 (20:15, 16:15, 17:17, 19:18) įrodė savo pranašumą prieš Milano „Emporio Armani“ klubą.

Tai buvo penktoji „Real“ pergalė Eurolygos C grupėje, po kurios Ispanijos klubas užsitikrino vietą „Top 16“ etape. „Emporio Armani“ per žaistus septynis mačus liko su dviem laimėjimais.

Svečiai beveik visą laiką buvo priekyje, bet likus žaisti dvi minutes Drew Nicholas tritaškiu, o Danilo Gallinari baudų metimais priartino „Emporio Armani“ metimo atstumu (65:67). Tačiau Sergio Rodriguezas pelnė penkis taškus iš eilės ir Madrido komanda iškovojo pergalę rezultatu 72:65.

Šios rungtynės paskutinės Eurolygoje buvo D.Gallinari, Rudy Fernandezui ir Serge'ui Ibakai. Dėl NBA lygos lokauto pabaigos visi jie turės sugrįžti už Atlanto.

„Emporio Armani“: D.Gallinari 13 (tritaškiai 1/7), S.Mancinelli 12, D.Nicholas 11 (tritaškiai 2/10), I.Bourousis 10 (9 atk. kam.), M.hairstonas ir O.Cookas – po 8.

„Real“: S.Rodriguezas 19, R.Fernandezas 13 (tritaškiai 1/7), N.Mirotičius 11 (10 atk. kam.), A.Tomičius 10, J.Carrollas 9.

„Partizan“ atsirevanšavo „Maccabi“

Kitose C grupės varžybose svarbią pergalę pasiekė Belgrado „Partizan“ (4-3) komanda, namuose 74:71 (24:17, 15:20, 15:11, 20:23) palaužusi Tel Avivo „Maccabi“ (5-2) krepšininkus ir taip atsirevanšavusi už nesėkmę pirmajame rate 66:70.

Iki dvikovos pabaigos likus 20 sekundžių Jordanas Farmaras tritaškiu priartino svečius (68:70), o N.Pekovičius atsakė viena taiklia bauda – 71:68. Visgi „Maccabi“ atakos metu D.Smithas gavo nesportinę pražangą ir taip palaidojo savo komandos galimybes išsigelbėti.

Nugalėtojams Milanas Mačvanas pelnė 22 taškus (3/6 tritaškiai, 8 atk. kam.), Nikola Pekovičius – 17, Vladimiras Lučičius pridėjo 15 taškų.

Izraelio čempionams Devinas Smithas įmetė 12 taškų, Jordanas Farmaras – 11, Sofoklis Schortsanitis surinko 10 taškų.

Dėl NBA lokauto pabaigos paskutines rungtynes Eurolygoje sužaidė N.Pekovičius ir J.Farmaras.