Publikuota: 2012 lapkričio 2d. 08:52

Eurolyga: netikėtai sunki „Barcelona“ pergalė, „Real“ neturėjo vargo su Kantu krepšininkais

Martynas Pocius (kairėje) pelnė 2 taškus
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Martynas Pocius (kairėje) pelnė 2 taškus

Trečiąją pergalę Eurolygos A grupėje iškovojo Madrido „Real“ klubas su Martynu Pocium, rezultatu 80:66 (18:12, 23:14, 22:22, 17:18) nugalėjęs Kantu „Mapooro Cantu“.

Pasibaigus pirmajai rungtynių pusei karališkasis klubas turėjo gan solidžią persvarą (41:26), tačiau priešininkai, atrodo, paėmė jautį už ragų. Pasispardymas truko neilgai ir vienintelis Kantu ekipos pliusas buvo tai, jog nepralaimėjo kėlinuko. 17 kartų suklydę svečiai nieko sukurti nesugebėjo, o M.Pociaus komanda įsirašė dar vieną pergalę.

„Mapooro Cantu“ žaidėjai iš viso atliko viso labo 5 rezultatyvius perdavimus, o tuo tarpu „Real“ – 13.

Lietuvis ant parketo praleido 18 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo ir pavogė po vieną kamuolį, 2 kartus prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

„Real“: Mirza Begičius (10 atk. kam.) 17, Nikola Mirotičius ir Rudy Fernandezas (4 rez. perd.) po 14, Sergio Lullas ir Jaycee Carrollas po 11.

„Mapoor Cantu“: Pietro Aradori (4 kld.) 18, Jeff Brooks (7 atk. kam.) ir Marten Leunen po 13.

***

Kiek netikėtai sunkią pergalę Eurolygos D grupės rungtynėse iškovojo Barselonos „Regal Barcelona“ (4-0).

Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama Ispanijos ekipa namuose 85:82 (23:15 14:22 30:18 18:27) palaužė Belgrado „Partizan“ (0-4).

Aikštės šeimininkai rungtynių pradžioje įgijo šiokį tokį pranašumą, kuris antrajame kėlinyje buvo panaikintas. Antroji pusė vyko pagal panašų scenarijų – pirma „Regal Barcelona“ įgijo solidžią persvarą, o vėliau ją iššvaistė ir rungtynių baigtis sprendėsi paskutinėmis rungtynių akimirkomis.

Likus žaisti 10 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, ispanai pirmavo 3 taškais (85:82), o kamuolį savo rankose turėjo „Partizan“ krepšininkai. Visgi Davio Bertanio tritaškis skriejo pro šalį ir „Regal Barcelona“ aukštaūgis Nathanas Jawai atsikovojo kamuolį.
Prieš jį iškart buvo prasižengta, tačiau, nors abu aukštaūgio baudų metimai skriejo pro šalį, pergalę šventė namų ekipa.

Nugalėtojų ekipai atstovaujantis Š.Jasikevičius žaidė 7 minutes. Per tą laiką veteranas pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškio, 2/2 baudų metimų) ir išprovokavo varžovo pražangą.

Primename, kad abi šios ekipos yra Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovės Eurolygos varžybų D grupėje.

„Regal Barcelona“: Marcelinho Huertas (6/7 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.) 24, Nathanas Jawai 16, Juanas Carlosas Navarro 15... Šarūnas Jasikevičius 4.

„Partizan“: Davis Bertanis 17, Dejanas Musli (6 kld.) 14, Leo Westermannas 13, Vladimiras Lučičius 9.