2012 11 02

Eurolyga: Rimo Kurtinaičio vedami „Chimki“ parklupdė „Union Olimpija“

Po nesėkmės prieš „Mapooro Cantu“ Maskvos srities „Chimki“ (2-2) gavo oro gurkšnį.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / bckhimki.ru nuotr.

Rimo Kurtinaičo komandai namuose teko paprakaituoti dėl pergalės, tačiau Rusijos ekipa rezultatu 75:65 (18:19, 25:14, 13:15, 19:17) šventė pergalę prieš Liublianos „Union Olimpija“ (1-3).

„Chimki“ krepšininkų pranašumas ryškėti pradėjo antrajame kėlinyje, kai šie šiek tiek sustabdė priešininkų puolimą ir pirmąją rungtynių dalį baigė turėdami 10 taškų pranašumą.

Buvusio Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjo Arono Bayneso vedamai „Union Olimpija“ komandai deficitą buvo pavykę aptirpdyti, tačiau šeimininkai neatsipalaidavo ir pasiekė antrąją pergalę.

„Chimki“: Vitalijus Fridzonas 20, Kelvinas Riversas 16, Sergejus Monia 10, Krešimiras Lončaras (7 atk. kam.) ir Zoranas Planiničius po 8.

„Union Olimpija“: Aron Baynes (10 atk. kam.) 27, Dylanas Page'as ir Sasu Salinas po 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius