2011 11 04

Eurolygos C grupė: Martynas Pocius su „Real“ pirmąją nesėkmę patyrė prieš „Maccabi“

Eurolygos C grupės desertas ketvirtadienį vyko tarp „Maccabi Electra“ ir Madrido „Real“ klubų su Martynu Pociumi. Dviejų lygiaverčių Europos krepšinio grandų akistatą 88:82 (21:21, 25;20, 28:21, 20:14) laimėjo šeimininkai Tel Avivo krepšininkai.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Maccabi Electra“ pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją namuose, kuri tęsiasi jau penkiolika metų – nuo 1996-ųjų.

„Maccabi Electra“ tai buvo antroji pergalė po trijų turų, o „Karališkasis“ klubas patyrė pirmąją nesėkmę Eurolygoje.

Iki ilgosios pertraukos kova vyko taškas į tašką, bet antroje susitikimo dalyje išryškėjo „Maccabi“ pranašumas. Baigiantis trečiajame ketvirčiui žydai įgijo 14 taškų persvarą (74:60) ir ją sėkmingai saugojo beveik iki pat mačo pabaigos. „Karališkasis“ klubas nenuleido rankų ir paskutinę minutę sumažino deficitą iki 5 taškų (80:85), tačiau išsigelbėti ispanams pritrūko laiko.

M.Pocius per 15 minučių pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo bei prasižengė po 2 kartus ir surinko 2 naudingumo balus.

„Maccabi“ ekipoje nesulaikomas buvo Jordanas Farmaras, pelnęs 27 taškus (9/11 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 6/9 baudų) ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. Gynėjas taip pat atkovojo 4 kamuolius ir surinko net 35 naudingumo balus.

„Real“: Jaycee Carollas (4/5 tritaškių) 18, Felipe Reyes 15, Rudy Fernandezas 13, Serge Ibaka (8 atk., 17 n.b.) 9...Martynas Pocius 4.

„Maccabi“: Jordanas Farmaras (9/11 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 6/9 baudų, 5 rez. perd., 4 atk., 35 n.b.) 27, Davidas blu ir Sofoklis Schortsanitis po 16, Devinas Smithas 15.

„Partizan“ atidarė pergalių sąskaitą Eurolygoje

Eurolygos C grupės rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo Belgrado „Partizan“ (1/2) ekipa, namuose rezultatu 91:81 (22:17, 30:27, 21:26, 18:11) nugalėjusi Šarlerua „Spirou“ (1/2) komandą.

„Partizan“: Acie Law 26 (7 rez. perd., 32 naudingumo balai), Nikola Pekovičius 21, Milanas Mačvanas 15 (5 rez. perd.), Draganas Milosavljevičius 14.

„Spirou“: Demondas Malletas 19, Tornike Shengelia 16, Ch.Hillas 15 (9 atk. kam.), Jiri Welschas ir Andre Riddickas – po 10.

„Anadolu Efes“ prieš savaitę patirtą gėdą nuplovė Milane

Antrąją pergalę Eurolygos C grupės trečiajame mače pasiekė Stambulo „Anadolu Efes“ klubas, kuris išvykoje 62:54 (22:9, 11:12, 14:15, 15:18) nepaiko jokių vilčių Milano „Emporio Armani“ (1/2) krepšininkams.

Pralaimėjusiems Danilo Gallinari įmetė 12 taškų (8 atk. kam.), Ioannis Bourousis – 11 taškų (10 atk. kam.).

Svečiams Stanko Baračas surinko 16 taškų (7 atk. kam.), Tarence'as Kinsey – 13 (8 atk. kam.), Saša Vujačičius pridėjo 12 taškų.