2014 03 13

Eurolygos „Top 16“ etapo mače Mindaugas Kuzminskas sužaidė rezultatyviau už Liną Kleizą, tačiau „Unicaja“ nusileido „Fenerbahce“

Penktąją pergalę Eurolygos vyrų krepšinio turnyro „Top 16“ etapo dešimtojo turo rungtynėse iškovojo ir į ketvirtąją vietą E grupėje pakilo Lino Kleizos Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) klubas, ketvirtadienį namuose 69:67 (14:11, 19:19, 13:19, 23:18) įveikęs penktąją nesėkmę patyrusią bei trečiojoje pozicijoje likusią Malagos „Unicaja“ (Ispanija) komandą, kurioje žaidė Mindaugas Kuzminskas ir Domantas Sabonis.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lino Kleizos indėlis į pergalę – 11 taškų ir rezultatyvus perdavimas. Per 16 minučių (15:58) jis pataikė vienintelį mestą tritaškį, 3 dvitaškius iš 5 ir abu baudų metimus, trissyk suklydo bei dukart prasižengė.

Po 13 taškų nugalėtojams pelnė Bo McCalebbas ir Nemanja Bjelica, 11 – Luka Žoričius.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidusio Mindaugo Kuzminsko sąskaitoje 13 taškų, 6 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 2 klaidos bei 5 pražangos. Per 16 su puse minutės (16:20) jis pataikė 1 tritaškį iš 4, 4 dvitaškius iš 8 bei realizavo 2 baudų metimus iš 4.

10 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Franas Vazquezas, po 9 – Earlas Calloway'us ir Carlosas Suarezas.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą Eurolygoje pakartojęs Domantas Sabonis svečiams pelnė 6 taškus, atkovojo 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir prasižengė 4 kartus. Per 22 aikštelėje praleistas minutes (22:08) jis pataikė 3 dvitaškius metimus iš 5.

E grupėje pirmauja visus devynis susitikimus laimėjusi „FC Barcelona“ (Ispanija) komanda.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. „Barcelona“ (Ispanija) 9 0 729:640

2. Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) 6 3 676:646

3. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 5 5 753:752

4. Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) 5 5 781:783

5. Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 4 5 680:661

6. Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) 4 5 624:619

7. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) 2 7 616:683

8. Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) 2 7 640:715