Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos futbolo lyga: Deividas Šemberas ir CSKA grupės varžybas baigė lygiosiomis (video)

Deividas Šemberas (dešinėje) žaidė visas 90 minučių.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Deividas Šemberas (dešinėje) žaidė visas 90 minučių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį sužaista dvylika antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne futbolo turnyro – Europos lygos – grupių varžybų šeštojo turo rungtynių, po kurių vietas atkrintamosiose varžybose užsitikrino Salonikų PAOK (Graikija), „Sevilla“ (Ispanija) bei „Napoli“ klubai.

Šios komandos prisidėjo prie anksčiau vietas kitame varžybų etape užsitikrinusių „Manchester City“ (Anglija), Poznanės „Lech“ (Lenkija), Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija), Lisabonos „Sporting“ (Portugalija), Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija), „VfB Stuttgart“ (Vokietija), Berno „Young Boys“ (Šveicarija), „PSV Eindhoven“ (Olandija), Charkovo „Metalist“ (Ukraina), Deivido Šembero Maskvos CSKA (Rusija), Prahos „Sparta“ (Čekija), „Villarreal“ (Ispanija), Kijevo „Dinamo“ (Ukraina), Borisovo BATE (Baltarusija), „Liverpool“ (Anglija), „Porto“ (Portugalija) ir Stambulo „Besiktas“ (Turkija) vienuolikių.

Jau anksčiau pirmą vietą F grupėje užsitikrinęs Maskvos CSKA (Rusija) klubas su Deividu Šemberu paskutinį susitikimą svečiuose su Prahos „Sparta“ baigė lygiosiomis 1:1 (1:1) ir nutraukė penkių iš eilės pergalių seriją.

Lietuvis žaidė visas rungtynes, kuriose svečiai pirmavo po Alano Dzagojevo (15 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Vaclavas Kadlecas (44 min.).



Kitose jau nieko nelėmusiose grupės rungtynėse „Palermo“ (Italija) futbolininkai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė grupės autsaiderę Lozanos „Sport“ (Šveicarija) ekipą.
 

Vienintelio įvarčio autorius – Ezequielis Munozas (84 min.).

Galutinė F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Maskvos CSKA (Rusija)               6 5 1 0 18:3  16
2. Prahos „Sparta“ (Čekija)            6 2 3 1 12:12  9
3. „Palermo“ (Italija)                 6 2 1 3  7:11  7
4. Lozanos „Sport“ (Šveicarija)        6 0 1 5  5:16  1

Kitų trečiadienį vykusių rungtynių rezultatai ir galutinės grupių turnyrų lentelės

D grupė –
„Club Brugge“ (Belgija) – „Villarreal“ (Ispanija)                    1:2 (1:2)
Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) – Salonikų PAOK (Graikija)               0:1 (0:0)

Galutinė D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „Villarreal“ (Ispanija)             6 4 0 2  8:5  12
2. Salonikų PAOK (Graikija)            6 3 2 1  5:3  11
3. Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija)         6 2 1 3  4:5   7
4. „Club Brugge“ (Belgija)             6 0 3 2  4:8   3

E grupė –

„AZ Alkmaar“ (Olandija)  – Borisovo BATE (Baltarusija)               3:0 (1:0)
Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) – Tiraspolio „Šeriff“ (Moldova)            0:0
 

Galutinė E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Kijevo „Dinamo“ (Ukraina)           6 3 2 1 10:6  11
2. Borisovo BATE (Baltarusija)         6 3 1 2 11:11 10
3. „AZ Alkmaar“ (Olandija)             6 2 1 3  8:10  7
4. Tiraspolio „Šeriff“ (Moldova)       6 1 2 3  5:7   5

J grupė –
Lvovo „Karpaty“ (Ukraina) – „Paris Saint Germain“ (Prancūzija)       1:1 (1:1)
„Sevilla“ (Ispanija) – Dortmundo „Borussia“ (Vokietija)              2:2 (2:1)



Galutinė J grupės turnyro lentelė
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „Paris Saint Germain“ (Prancūzija)  6 3 3 0  9:4  12
2. „Sevilla“ (Ispanija)                6 3 1 2 10:7  10
3. Dortmundo „Borussia“ (Vokietija)    6 2 3 1 10:7   9
4. Lvovo „Karpaty“ (Ukraina)           6 0 1 5  4:15  1

K grupė –
„SSC Napoli“ (Italija) – Bukarešto „Steaua“ (Rumunija)               1:0 (1:0)
„Liverpool“ (Anglija) – „Utrecht“ (Olandija)                         0:0



Galutinė K grupės turnyro lentelė
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „Liverpool“ (Anglija)               6 2 3 0  8:3   9
2. „SSC Napoli“ (Italija)              6 1 4 1  8:9   7
3. Bukarešto „Steaua“ (Rumunija)       6 1 3 2  9:11  6
4. „Utrecht“ (Olandija)                6 0 5 1  5:7   5

L grupė –
Stambulo „Besiktas“ (Turkija) – Vienos „Rapid“ (Austrija)            2:0 (2:0)
„Porto“ (Portugalija) – Sofijos CSKA (Bulgarija)                     3:1 (1:0)

Galutinė L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „Porto“ (Portugalija)               6 5 1 0 14:4  16
2. Stambulo „Besiktas“ (Turkija)       5 4 1 1  9:6  13
3. Vienos „Rapid“ (Austrija)           5 1 0 5  5:12  3
4. Sofijos CSKA (Bulgarija)            5 1 0 5  4:10  3

Į kitą varžybų etapą pateko po dvi geriausias grupių komandas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek