2011 06 28

Europos moterų krepšinio čempionatas: aiškios visos ketvirtfinalio dalyvės

Lenkijoje vykstančiame Europos moterų krepšinio čempionate kulminacija auga. Pirmadienį, pasibaigus paskutinėms antrojo etapo rungtynėms, paaiškėjo visos ketvirtfinalių dalyvės.
Lietuvos rinktinės varžovės – Europos čempionių titulą ginančios prancūzės.
Lietuvos rinktinės varžovės – Europos čempionių titulą ginančios prancūzės. / FIBA Europe nuotr.

Paskutinė į ekipų traukinį, tęsiantį kovą dėl pirmenybių medalių, įšoko Turkijos rinktinė. Ji 65:56 palaužė Baltarusiją, kuri E grupėje liko už atkrintamųjų varžybų borto – penkta.

Ši Turkijos ekipos pergalė reiškė, kad Europos vicečempionės Rusijos krepšininkės, taip pat pirmadienį 62:59 įveikusios Didžiąją Britaniją, užėmė trečiąją poziciją.

Kaip jau rašėme, Lietuvos rinktinė pirmadienį 59:63 pralaimėjo mūšį dėl pirmos E grupės vietos čekėms ir liko antros.

Pasibaigus antrojo etapo varžyboms paaiškėjo, kad pirmenybių ketvirtfinalyje Lietuvos krepšininkės ketvirtadienį susitiks su Europos čempione Prancūzija.

Kitame ketvirtadienio mače Turkijos rinktinė žais su pralaimėjimo kartėlio šiose pirmenybėse dar nepatyrusia Juodkalnijos ekipa.

Dar du ketvirtfinalio mačai vyks trečiadienį – Latvija susitiks su Rusija, o pasaulio vicečempionė Čekijos komanda žais su Kroatijos ekipa.

Turnyro atkrintamosios varžybos vyks Lodzės mieste.