2012 11 28 /22:29

Europos taurė: Lietuvos krepšininkų atstovaujami klubai patyrė pralaimėjimus, geriausiai sekėsi Simonui Serapinui ir Dariui Songailai

Simonas Serapinas per devynias šio sezono rungtynes surinko tik 17 taškų, tačiau trečiadienį suspindo Europos taurėje. Lietuvis pelnė 15 taškų, tačiau jo atstovaujama Mariupolio „Azovmaš“ pralaimėjo
Simonas Serapinas
Simonas Serapinas / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

„Azovmaš“ (0/4) klubas D grupės mače namuose 88:95 (19:19, 24:20, 20:17, 19:26, 6:13) po pratęsimo turėjo pripažinti Bandirmos „Banvit“ (3/1) krepšininkų pranašumą ir patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

S.Serapinas per 35 minutes pelnė 15 taškų (dvit. 2/4, trit. 3/8, baudos 2/2), atkovojo 4, perėmė vieną kamuolį ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Lietuvis taip pat kartą suklydo, surinko penkias pražangas ir aikštę paliko turėdamas 11 naudingumo balų.

Įspūdingai žaidė S.Serapino komandos draugas Lynnas Greeras, surinkęs dvigubą dublį, o nugalėtojų ekipoje taip pat puikiai pasirodė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Kenanas Bajramovičius.

„Azovmaš“: Lynnas.28 (10 rez. perd.), S.Serapinas 15, M.Raduljičius 14 (6 atk. kam.), T.Dragičevičius 11.

„Banvit“: Ch.Davisas 22 (9 atk. kam.), K.Lucasas ir V.Štimacas (10 atk. kam.) po 20, S.Mejia 15 (5 rez. perd.), K.Bajramovičius 14 (12 atk. kam.).

---------------------------------

C grupėje trečią pralaimėjimą patyrė Ramūno Butauto treniruojamas Rygos VEF (1/3) klubas, 77:82 (22:18, 12:23, 24:18, 19:23) nusileidę be pralaimėjimų žengiančiai Liubercų „Triumf“ ekipai (4/0).

„Triumf“: T.Mitchellas 21 (8 atk. kam.), T.McKee 15, K.Landry 15 (8 atk. kam.), S.Karasevas 11, E.Valievas 8.

VEF: E.Rowlandas 17, K.Janičenokas 13 (1/6 dvit.), D.Bertanis 12, W.Danielsas 10, D.Zavackas (27 min., dvit. 0/1, trit. 3/6, baudos 1/2, 2 atk. kam., 1 rez. perd., 1 perimtas kam., 6 naud. balai) 10, A.Kavaliauskas (18 min., 4 atk. kam., 4 klaidos) 6.

--------------------------------

E grupėje Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio Krasnodaro „Lokomotiv“ (3/1) ekipa svečiuose 52:76 (12:21, 13:21, 15:20, 12:14) nusileido Stambulo „Galatasaray“ (3/1).

S.Jasaitis žaidė net 34 minutes, tačiau pasižymėjo tik 7 taškais (dvit. 1/2, trit. 1/4, baudos 2/2), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų prasižengė.

„Galatasaray“: D.Hawkinsas 14, E.Dudley, M.Mačvanas, B.N'Dongas (12 atk. kam.) ir C.Akyolas po 10.

„Lokomotiv“: N.Calathesas 19 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), A.Zubkovas 10, S.Jasaitis 7 (6 atk. kam.).

Šioje grupėje pralaimėjo ir Dariaus Songailos vedamas „Doneck“ klubas (1/3), 67:77 (17:20, 28:14, 13:19, 9:24) nusileidęs Sopoto „Trefl“ krepšininkams.

D.Songaila per 28 min. pelnė 14 taškų (dvit. 7/10), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir keturis kartus prasižengė.

„Doneck“: V.Stojanovskis 15, D.Songaila 14, R.Curry 8.

„Trefl“: F.Dylewiczius 20, S.Spralja 11, F.Turneris ir M.Stefanskis po 10.