Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos taurės turnyre rezultatyviausias tarp lietuvių buvo Tadas Klimavičius

Tadas Klimavičius
facebook.com/basketsbonn nuotr. / Tadas Klimavičius
Šaltinis: BNS
0
A A

Trečiadienį sužaistos dar aštuonerios 2014-2015 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro šeštojo turo rungtynės, kuriose keturi lietuviai pelnė 31 tašką.

Ketvirtąją pergalę iškovojo antrosios konferencijos A grupėje antroje vietoje esanti Mindaugo Katelyno Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) komanda, namuose 75:61 (16:21, 20:17, 21:9, 18:14) nugalėjusi penktąją nesėkmę patyrusią grupės autsaiderę Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) ekipą su Rimantu Kaukėnu bei Kšištofu Lavrinovičiumi.

Susitikimui registruotas M.Katelynas aikštėje nepasirodė.

R.Kaukėnas pralaimėjusiems pelnė 8 taškus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo ir dusyk prasižengė. Per 18 su puse minutės jis pataikė 1 tritaškį iš 2, 1 dvitaškį iš 5 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

K.Lavrinovičius į šeimininkų krepšį įmetė 6 taškus, atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė. Per 24 žaidimo minutes (24:11) jis prametė tritaškį, pataikė abu dvitaškius bei realizavo abu baudų metimus.

A grupėje pirmauja penktąją pergalę iškovoję Strasbūro SIG (Prancūzija) krepšininkai, namuose 76:48 (14:16, 17:13, 21:13, 24:6) sutriuškinę trečiąją nesėkmę patyrusį bei į ketvirtąją vietą nukritusį Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) klubą.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidęs T.Klimavičius pelnė 13 taškų, po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą ir prasižengė 4 kartus. Per 22 su puse minutės (22:37) jis pataikė vienintelį tritaškį ir 5 dvitaškius metimus iš 13.

B.Veikalo sąskaitoje 4 taškai, 5 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, blokuotas varžovo metimas, viena klaida ir 3 pražangos. Per nepilną 21 minutę (20:47) jis pataikė 1 dvitaškį iš 3, realizavo 2 baudų metimus iš 4, tačiau viso 4 jo tolimi metimai buvo netaiklūs.

Pirmosios konferencijos A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Strasbūro SIG (Prancūzija) 5 1 454:426
2. Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) 4 2 491:416
3. Paryžiaus „Levallois“ (Prancūzija) 3 3 463:463
4. Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) 3 3 466:516
5. Saragosos CAI (Ispanija) 2 4 505:513
6. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) 1 5 429:474

B grupės rungtynių rezultatai:

Ostendės „Telenet“ (Belgija) – Dižono JDA (Prancūzija) 80:71
Kantu „FoxTown“ (Italija) – Las Palmaso „Herbalife“ (Ispanija) 63:80
Vilerbano ASVEL (Prancūzija) – Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) 84:83

Pirmosios konferencijos B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Las Palmaso „Herbalife“ (Ispanija) 6 0 501:427
2. Dižono JDA (Prancūzija) 4 2 443:433
3. Vilerbano ASVEL (Prancūzija) 3 3 481:486
4. Ostendės „Telenet“ (Belgija) 3 3 453:458
5. Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) 1 5 431:459
6. Kantu „FoxTown“ (Italija) 1 5 425:471

C grupės rungtynių rezultatas:

Sevilijos „Baloncesto“ (Ispanija) – Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) 68:59

Pirmosios konferencijos C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Romos „Acea“ (Italija) 5 1 526:459
2. Nansi SLUC (Prancūzija) 4 2 465:448
3. Nimburko ČEZ (Čekija) 4 2 470:463
4. Sevilijos „Baloncesto“ (Ispanija) 3 3 439:429
5. Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) 1 5 427:453
6. Šarlerua „Spirou Belgacom“ (Belgija) 1 5 426:501

D grupės rungtynių rezultatas:

Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) – Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) 57:80

Antrosios konferencijos D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) 5 1 465:418
2. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 4 2 516:468
3. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 4 2 470:474
4. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 3 3 518:492
5. Solnoko „Olaj“ (Vengrija) 1 5 452:503
6. Rygos VEF (Latvija) 1 5 430:496

E grupės rungtynių rezultatai:

Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) – Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 78:82

Antrosios konferencijos E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 5 1 510:457
2. Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 5 1 490:448
3. Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija) 3 3 481:485
4. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 3 3 449:464
5. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) 1 5 458:484
6. Belgrado „Partizan NIS“ (Serbija) 1 5 416:466

Antrosios konferencijos F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) 5 0 408:310
2. Salonikų PAOK (Graikija) 4 1 364:357
3. Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija) 3 2 390:380
4. Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) 2 3 356:363
5. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 1 4 367:397
6. Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) 0 5 356:434

Į kitą varžybų etapą – „Last 32“ turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į Europos klubinio turnyro ULEB Eurolygos „Top 16“ etapą nepatekusių komandų. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias.

Dvi stipriausios grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.

Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek