2009 03 18

Favoritai Kalifornijoje rinko pergales

Kalifornijos valstijoje (JAV) tęsiasi ATP ir WTA „Masters“ serijos „BNP Paribas Open“ teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 4,5 mln. JAV dolerių. Antradienį pergalingai žaidė moterų ir vyrų vienetų varžybų favoritai.
R.Nadalis nesunkiai susitvarkė su rusu D.Tursunovu.
R.Nadalis nesunkiai susitvarkė su rusu D.Tursunovu. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Moterų turnyro aštuntfinalyje favoritė rusė Dinara Safina 7:5, 6:4 įveikė amerikietę Jill Craybas, ketvirtoji raketė taip pat rusė Vera Zvonareva 6:4, 6:4 nugalėjo kinę Li Na, nugalėtojos titulą ginanti bei penktą reitingą turinti serbė Ana Ivanovič 6:4, 4:6, 6:4 palaužė dvyliktosios pagal skirstymą italės Flavios Pennettos pasipriešinimą, septintoji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:0, 5:7, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš vengrę Agnes Szavay, o aštunta pagal reitingą baltarusė Viktorija Azarenka 7:5, 6:4 įveikė Shahar Peer iš Izraelio.

Kitų moterų vienetų varžybų aštuntfinalio susitikimų rezultatai:

9-Caroline Wozniacki (Danija) – Urszula Radwanska (Lenkija) 7:5, 6:3;
Anastasija Pavliučenkova (Rusija) – Nuria Llagostera Vives (Ispanija) 6:3, 3:0 (ispanės trauma);
23-Sybille Bammer (Austrija) – 30-Daniela Hantuchova (Slovakija) 6:3, 6:2.

Vyrų vienetų varžybų favoritas 2007-aisiais šį turnyrą laimėjęs ispanas Rafaelis Nadalis antradienį trečiajame rate 6:3, 6:3 nugalėjo rusą Dmitrijų Tursunovą, o nugalėtojo titulą ginantis bei trečią reitingą turintis serbas Novakas Djokovičius 6:2, 7:6 (7:1) įveikė vokietį Tommy Haasą.

Antradienį vyrų vienetų varžybų trečiajame rate pergales iškovojo bei į aštuntfinalį pateko:

6-Juanas Martinas Del Potro (Argentina) – 30-Jurgenas Melzer is(Austrija) 6:2, 2:6, 7:6 (7:2);
14-Davidas Nalbandianas (Argentina) – Viktoras Troickis (Serbija) 6:4, 6:2;
Johnas Isneris (JAV) – 24-Maratas Safinas (Rusija) 6:4, 6:4;
16-Stanislas Wawrinka (Šveicarija) – Samas Querrey (JAV) 2:6, 7:5, 7:6 (10:8);
7-Andy Roddickas (JAV) – 31-Nicolas Kieferis (Vokietija) 6:4, 7:6 (7:4);
12-Davidas Ferreras (Ispanija) – Jeremy Chardy (Prancūzija) 3:6, 6:4, 6:4.