Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmas apie Lietuvos krepšinį „Mes už... Lietuvą!“ sieks pažadinti tautą prieš Londono olimpiadą

Linas Kleiza
Butauto Barausko nuotrauka / Linas Kleiza
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Keletas entuziastų nutarė sukurti dokumentinį filmą apie Lietuvos krepšinį, kuriame bus gausu medžiagos apie Europos pirmenybes Lietuvoje, čempionato užkulisius, interviu ir t.t.

Filmo pavadinimas bus „Game of The Nation“. Išvertus į lietuvių kalbą tai skambės „Mes už... Lietuvą!“. Kūrinys bus skirtas ne tik mūsų tautiečiams, bet visam pasauliui, norint įrodyti, kaip tokia maža šalis atsidavusi šiam žaidimui.

„Mes už... Lietuvą!“ buvo filmuojamas Rusijoje, Turkijoje, Ispanijoje ir, žinoma, Lietuvoje. Kūrėjai giriasi, jog filme pamatysime Lino Kleizos, Šarūno Jasikevičiaus, Jono Valančiūno, Kęstučio Kemzūros bei dar daugelio kitų krepšininkų interviu.

„Tai bus istorija apie Lietuvą – šalį, kurioje trys milijonai širdžių plaka krepšinio ritmu. Šalį, kuri yra Vakarų Virdžinijos dydžio, tačiau vienintelė, neskaitant JAV, per pastaruosius du dešimtmečius nuolat žaidusi olimpiados pusfinaliuose. Šį filmą privalės pamatyti kiekvienas krepšinio aistruolis. Tai kūrinys, kuris suteiks tautai viltį prieš Londono olimpiadą.

Pasauliui bus parodoma, jog Lietuva yra bene vienintelė šalis, kurioje krepšinis apibūdinamas kaip religija. Lietuviai iš savo rinktinės visuomet laukia tik aukso medalių, visuomet kelia didžiausius tikslus.

Tikimės, jog šį filmą žiūrės visas pasaulis – toks yra mūsų pagrindinis tikslas. Filmas nusiųs universalią žinutę, jog nepaisant šalies užimtos vietos čempionatuose, žmonės vis tiek kraustosi iš proto dėl krepšinio. Mes tikime, jog įkvėpsime žmones, žiūrėsiančius šį filmą“, – kalbėjo filmo kūrėjai.

Tiesa, viską padaryti savo jėgomis jie pritrūko lėšų ir prašo pagalbos. Tikimasi surinkti 23 000 JAV dolerių – tik tokiu atveju kūrinys išvys dienos šviesą. Norintys paaukoti, tai galite padaryti ČIA.

VIDEO: Game of the Nation: About trailer

VIDEO: "Mes uz.... Lietuva!": Finalo belaukiant

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 24sek