-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2014 12 15

Galingai po krepšiais žaidęs Jonas Valančiūnas padėjo „Raptors“ laimėti po pratęsimo

Jono Valančiūno atstovaujamas „Toronto Raptors“ (18/6) klubas NBA lygoje pasiekė antrąją pergalę iš eilės, išvykoje po pratęsimo 95:90 (27:27, 18:19, 27:21, 14:19, 9:4) įveikęs „New York Knicks“ (5/21). Kanados ekipa išliko NBA Rytų konferencijos lydere.
Amare'as Stoudemire'as ir Jonas Valančiūnas
Amare'as Stoudemire'as ir Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pratęsimą likus žaisti 29 sek. lėmė Carmelo Anthony dvitaškis, o prieš kelias minutes „Knicks“ lyderis buvo tritaškiu išlyginęs rezultatą (84:84). Po išlyginamojo metimo „Raptors“ įžaidėjas Lou Williamsas nepataikė tritaškio, o atsikovojus kamuolį pergalę išplėšti dar galėjo ir Kyle'as Lowry, kurio dvitaškis nebuvo taiklus.

Per pratęsimą, kurį tritaškiu pradėjo Patrickas Pattersonas, J.Valančiūnas nežaidė, o komandą į pergalę atvedė K.Lowry. C.Anthony pratęsimo metu nepataikė nė vieno iš keturių metimų, o C.Lowry įmetė du svarbius dvitaškius ir likus žaisti 2 min. „Raptors“ pirmavo 93:88.

Tada C.Anthony dukart iš eilės prametė iš toli, o Amiras Johnsonas įmetė dvitaškį likus žaisti kiek daugiau nei minutę. „Knicks“ tritaškiai skriejo pro šalį ir „Raptors“ iškovojo pergalę.

J.Valančiūnas aikštėje praleido 33 su puse minutės ir įmetė 8 taškus (3/6 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių (daugiausiai rungtynėse), vieną perėmė, tris kartus suklydo ir du kartus prasižengė.

„Raptors“: T.Rossas (3/5 trit.) 22, K.Lowry (7/15 dvit., 11 rez. perd.) 21, L.Williamsas (2/8 trit.) 15, P.Pattersonas (3/4 trit.) 13.

„Knicks“: C.Anthony (7/15 dvit., 4/9 trit., 8/10 baud., 9 atk. kam.) 34, T.Hardaway Jr. (3/7 dvit., 1/8 trit.) 18, J.Calderonas 13, A.Stoudemire'as (8 atk. kam.) 10.

Kiti rezultatai:

„Golden State warriors“ – „New Orleans Pelicans“ 128:122. Absoliutūs NBA lyderiai „Warriors“ iškovojo 16-ąją pergalę iš eilės

„Chicago Bulls“ – „Miami Heat“ 93:75

„Utah Jazz“ – „Washington Wizards“ 84:93

„Los Angeles Lakers“ – „Minnesota Timberwolves“ 100:94

„Pheonix Suns“ – „Oklahoma City Thunder“ 88:112

„San Antonio Spurs“ – „Denver Nuggets“ 99:91

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?