Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LKF į šilutiškių skundus nesureagavo: „Šilutės“ ir „Žalgirio-2“ rungtynės vyks Radviliškyje

„Šilutė“ – „Žalgiris-2“
Sauliaus Čirbos nuotr. / „Šilutė“ – „Žalgiris-2“
Šaltinis: 15min
0
A A

Lemiamos Nacionalinės krepšinio lygos aštuntfinalio rungtynės tarp Šilutės „Šilutės“ ir Kauno „Žalgirio“ antrosios komandos turi būti žaidžiamos šįvakar Radviliškyje. Toks sprendimas buvo priimtas prieš kelias dienas, toks jis liko ir po apeliacijų NKL ir LKF drausmės organams.


Trečiadienį (03.12)  nutarimą „Šilutės“ ir „Žalgirio-2“ rungtynes žaisti neutralioje arenoje „Šilutės“ atstovai apskundė NKL etikos, drausmės ir apeliacijų komisijai. Ši apeliaciją atmetė.

Neapsiriboję lygos drausmės organo sprendimu, šilutiškiai kreipėsi į LKF etikos, drausmės ir apeliacijų komisiją. Aukščiausias Lietuvos krepšinio drausminis organas atsisakė svarstyti raštą ir nutarė palikti galioti NKL nuosprendį.

Rungtynės Radviliškio sporto centre turi vykti šįvakar (ketvirtadienį), kovo 13 dieną. Jų pradžia – 18:00 val.

Primename, kad rungtynėse įpusėjus ketvirtajam kėliniui, rezultatu 72:59 pirmavo šeimininkai, kurių aukštaūgis Edgaras Sosnovskis pabandė ataką užbaigti dėjimu. Taškų „Šilutės“ atstovui pelnyti nepavyko, negana to, dėjimo į krepšį metu sutrupėjo lenta.

Ją aikštelės šeimininkai pakeitė per 1 valandą ir 10 minučių. Užsitęsus krepšio konstrukcijos remonto darbams, Kauno komandos vyriausiais treneris Tomas Masiulis atsisakė tęsti rungtynes.

Žalgiriečiai paliko aikštę pralaimėdami 59:72, o LKF nesureagavus į varžovų skundą Radviliškyje turės galimybę viską pradėti iš naujo.

„Nuostatuose parašyta aiškiai: jeigu treneris nepaklūsta komisarui, turi būti įskaitytas pralaimėjimas. Tuo momentu taip ir buvo. NKL sprendimas yra vienareikšmiškai „Žalgirio-2“ naudai. Jiems net bauda neskirta, o mums skyrė. Taip pat pergalė buvo jau mūsų rankose“, – apgailestavo „Šilutės“ klubo vadovas Arūnas Papšys.

LKF Etikos, drausmės ir apeliacinės komisijos pirmininko Kęstučio Vagnerio kovo 13 d. pasirašytame nutarime atreipiamas dėmesys, jog pagal NKL 2013-2014 m. sezono nuostatus, šios lygos Etikos, drausmės ir apeliacijos komisijos sprendimas yra galutinis ir neapskundžiamas. Tuo tarpu LKF Etikos ir drausmės kodekse nurodyta, kad galutinis (įsiteisėjęs) drausminio organo sprendimas nėra ir negali būti skundžiamas jokiais būdais ir tvarka.

„Šiuo atveju NKL nuostatai, patvirtinti pernai spalio 2 d, nėra suderinti su LKF Etikos ir drausmės kodeksu. Ateityje labai atidžiai prižiūrėsime, kad visų Lietuvos krepšinio lygų nuostatai būtų su Etikos ir drausmės kodeksu suderinti“, – sako LKF sporto ir renginių direktorius Tomas Rimkus.

Atsisakius LKF priimti VšĮ „Šilutės krepšinis“ apeliacinį skundą, Šilutės klubui bus grąžintas ir 2000 mokestis už apeliacinio skundo padavimą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek