Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Garbės klubo indėlis į „Žalgirio“ biudžetą – 250 tūkst. litų

„Žalgirio“ garbės klubas
Luko Kazakevičiaus nuotr., zalgiris.lt / „Žalgirio“ garbės klubas
Šaltinis: 15min
0
A A

Tarp žalgiriečių Eurolygos rungtynių Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai turėjo galimybę susitikti su komandos direktoriumi Pauliumi Motiejūnu ir vyriausiuoju treneriu Sauliumi Štombergu. Taip pat vyko ir visuotinis metinis Klubo narių susitikimas. Susitikimų metu ištikimiausi sirgaliai susipažino su paties Garbės Klubo surinkto biudžeto ir „Žalgiriui“ skirtos paramos ataskaitomis, susidarė įspūdį apie klubo finansinę situaciją ir darbinę atmosferą komandoje.

Ketvirtis milijono – „Žalgiriui“

Klubo narių susirinkimo metu, pristačius klubo finansinę ataskaitą paaiškėjo, kad per 2013-uosius metus „Žalgirio“ komandai buvo skirta beveik 250 tūkst. litų, kurie buvo panaudoti komandos reikmėms. Šią surinktą sumą sudarė ne tik narių įnašai, bet ir žmonių parama, skyrus 2 proc. nuo sumokėtų gyventojų pajamų mokesčio bei kitos įmokos.

„Pastaruoju metu „Žalgirio“ garbės klubo narių skaičius gerokai ūgtelėjo, sulaukėme ir tūkstantojo nario bei neketiname sustoti. Nereikia priminti, kad „Žalgiris“ – visų mūsų praeitis ir dabartis, todėl turime susivienyti dėl bendro tikslo. Padėti „Žalgiriui“ nelengvu metu. Juk „Žalgiris“ dabar priklauso visiems mums ir turime kartu už jį atsakyti“, – kalbėjo Klubo narys Mindaugas Babonas.

Rėmėjų indėlis pranoko lūkesčius

Po visuotinio „Žalgirio“ garbės klubo susirinkimo į rūpimus klausimus atsakė „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Paklaustas, kaip sekasi surinkti prieš sezoną planuotą biudžetą P.Motiejūnas atskleidė, kad geriausiai šį sezoną sekasi su rėmėjais. „Surasti įmonių, kurios galėtų prisidėti finansiškai, tikrai nėra lengva, bet sunkiai dirbome ir dabar matome to vaisius. Prieš sezoną norėjome surinkti 5 mln. litų iš rėmėjų, galime pasidžiaugti, kad šiuo metu turime sutarčių už didesnę sumą ir tikrai nesustojome“, – sakė P.Motiejūnas.

Susitikimo metu taip pat pabrėžta, kad sunkiausia kol kas pasiekti planuotą biudžetą iš bilietų pardavimų. „Šiuo metu esame surinkę vos daugiau nei pusę planuotos sumos. Lankomumas šį sezoną labai krito. Visi sutiks, kad bilietų kainos tikrai prieinamos, tačiau susidomėjimas smuko. Norėtume visus paskatinti ateiti palaikyti žalgiriečius į areną, galbūt to ir tetrūksta iki pergalių“, – dėstė „Žalgirio“ direktorius.

Aptaręs finansinius klausimus, vadovas atsakinėjo klausimus apie komandos komplektavimą, pasipildymo naujais žaidėjais galimybes ir vadovavimą „Žalgirio“ arenai.

Didžiausia paskata – pilna „Žalgirio“ arena

Vėliau su „Žalgirio“ garbės klubo nariais diskutavo ir komandos vyriausiasis treneris Saulius Štombergas.

„Ačiū, kad palaikote komandą, norėčiau, kad visi būtų tokie aktyvūs ir dalyvautų visapusiškame komandos palaikyme. Pilnoje arenoje ir žaidėjai kitaip nusiteikia“, – susitikimą pradėjo S.Štombergas.

Daugiausia klausimų strategas sulaukė dėl banguojančio komandos žaidimo ir sirgalių nedžiuginančių rezultatų Lietuvos krepšinio lygoje.

„Kai kurių rungtynių rezultatai nedžiugino nieko – nei mūsų, nei vadovų, nei sirgalių. Ieškome priežasčių, kalbamės, nuteikinėjame rungtynėms. Bet iš patirties žinau, kad jei nesi pats nusiteikęs žaisti, tai niekas kitas to už tave nepadarys. Kita vertus negali reikalauti, kad jaunimas visada žaistų stabiliai gerai. Krepšininkas pasiekia savo geriausią formą maždaug 25 metų. Todėl didžiąją dalį komandos krepšininkų mes dar tik ruošiame ateičiai“, – Klubo nariams pasakojo vyriausiasis treneris.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek