2014 12 07

Geras Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo žaidimas Bonos klubo neišgelbėjo

Kiek netikėtą pralaimėjimą Vokietijos lygos čempionate patyrė Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (6/6) komanda, kuri sabo aikštėje 80:92 (21:24, 18:12, 16:25, 25:31) nusileido Hageno „Phoenix“ (4/8) krepšininkams.
Tadas Klimavičius
Tadas Klimavičius / facebook.com/basketsbonn nuotr.

T.Klimavičius buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Aukštaūgis per 27 minutes į varžovų krepšį įmetė 19 taškų (7/11 dvit., 5/8 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 5 klaidas, blokavo varžovo metimą ir 2 kartus prasižengė.

27 minutes ant parketo praleidęs B.Veikalas surinko 10 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir perėmė kamuolį bei 3 kartus prasižengė.

Pralaimėjusių gretose T.Klimavičiui geriausiai talkino Eugine'as Lawence'as, pelnęs 17 taškų.

Nugalėtojus į pergalę vedė Frederickas Nixonas ir Toddas Brownas, kurių sąskaitose atitinkamai 22 ir 20 taškų.