Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 29d. 16:56

Geriausia 2010 metų Lietuvos krepšininkė S.Linkevičienė trokšta daugiau titulų

S.Linkevičienė atsiima apdovanojimą
LKF / S.Linkevičienė atsiima apdovanojimą

Šiandien Lietuvos krepšinio federacijoje buvo apdovanota geriausia 2010 metų Lietuvos krepšininkė Sandra Linkevičienė. Geriausiai žaidėjai skirtą prizą – Vilniuje esančios skultūros krepšiniui kopiją – krepšininkei įteikė LKF prezidentas Vladas Garastas.

„Ant krepšiniui skirtos skulptūros yra iškaltos geriausių Lietuvos žaidėjų pavardės. Linkiu, kad vieną dieną ten būtų įrašyta ir S. Linkevičienė“, - įteikdamas apdovanojimą sakė V. Garastas.

Specialų diplomą krepšininkei įteikė rinkimus kartu su LKF rengusio naujienų portalo DELFI Komunikacijos vadovė Aistė Žilinskienė. Geriausios Lietuvos krepšininkės rinkimuose savo nuomonę pareiškė per 10 tūkst. krepšinio gerbėjų. Jie S. Linkevičienei skyrė 26,6 proc. balsų

(3033). Antrąją vietą rinkimuose užėmė geriausia 2009-ųjų Lietuvos krepšininkė Gintarė Petronytė (22,6 proc., 2584 balsai), trečiąją – Aušra Bimbaitė (13,9 proc., 1586).

Lietuvos rinktinės ir Kursko „Dinamo“ gynėja S. Linkevičienė teigė, kad rinkimų rezultatai ją nustebino. Anot krepšininkės, 2010-ieji jai buvo gana sėkmingi, o kaip mieliausias prisiminimas išliks su Lietuvos rinktine per 2011-ųjų Europos čempionato atrankos varžybas iškovotos pergalės. Su nacionaline komanda S. Linkevičienė sieja ir didžiausias 2011-ųjų svajones.

„Norėčiau Europos čempionate iškovoti prizinę vietą. Geras rezultatas būtų ir patekimas į papildomą olimpinį atrankos turnyrą, - sakė gynėja. – Norėtųsi pagaliau iškovoti prizinę vietą ir su klubu, nes vis liekame ketvirtos.“

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 24sek