Graikijos finale – „Panathinaikos“ ir „Olympiacos“ akistata

Š.Jasikevičius triumfuoja
Tomo Tumalovičiaus/reporteris.com nuotr. / Eurolygos pusfinalyje Š.Jasikevičius ir „Panathinaikos“ įveikė „Olympiacos“ komandą.
Šaltinis: BNS
0

Graikijos krepšinio lygos finale ketvirtus metus iš eilės žais Atėnų „Panathinaikos“ su Šarūnu Jasikevičiumi ir Pirėjo „Olympiacos“ klubai.

Tai paaiškėjo sekmadienį po trečiųjų pusfinalio serijos rungtynių, kuriose reguliariojo sezono nugalėtoja Pirėjo „Olympiacos“ komanda 81:67 nugalėjo Atėnų „Maroussi“ ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:0.

Pirmąsias dvejas serijos rungtynes „Olympiacos“ krepšininkai laimėjo 102:80 ir 93:78. Čempiono titulą ginantis Atėnų „Panathinaikos“ klubas pusfinalyje taip pat 3:0 (84:80, 66:53, 71:69) įveikė Salonikų „Aris“ ekipą.

ULEB Eurolygos čempionai „Panathinaikos“ krepšininkai Graikijos krepšinio čempionatą yra laimėję jau 30 kartų ir pastaruosius šešis sezonus.

Devyniskart šalies pirmenybės laimėjusiai „Olympiacos“ komandai paskutinį kartą tai pavyko 1997 metais. Pirmosios finalo serijos iki trijų pergalių rungtynės ketvirtadienį bus žaidžiamos Pirėjuje.