2012 04 19

„Heat“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino be Lino Kleizos žaidusią „Raptors“ ekipą

NBA lygoje trečiadienio vakarą sužaista 14 rungtynių. Vos vienas susitikimas baigėsi mažesniu nei 5 taškų skirtumu. Rezultatyviausiai praėjusį vakarą žaidė Oklahomo „Thunder“ gynėjas Jamesas Hardenas, pelnęs 40 taškų, bei Dalaso „Mavericks“ lyderis Dirkas Nowitzkis, surinkęs 35. Beje, antrą sezoną NBA lygoje žaidžiančiam J.Hardenui – tai karjeros rekordas.
LeBronas Jamesas ir Alanas Andersonas
LeBronas Jamesas ir Alanas Andersonas / Scanpix/AP nuotr.

Linas Kleiza vėl nežaidė

Linas Kleiza dėl dešiniojo kelio skausmų praleido antras rungtynes iš eilės, o Toronto „Raptors“ (22/41) klubas svečiuose 72:96 (24:25, 25:26, 11:23, 12:22) nepasipriešino Majamio „Heat“ (44/17) žaidėjams.

Krepšininkas iš Lietuvos kelio skausmus pradėjo jausti mače su Filadelfijos „76ers“ ekipa ir vėliau iš keturių komandos rungtynių puolėjas ant parketo išbėgėjo dviejuose susitikimuose.

Majamio klubas rungtyniavo be dviejų savo lyderių – poilsio buvo nuspręsta suteikti Dwyane'ui Wade'ui ir Chrisui Boshui.

Po ilgosios pertraukos sužaidus minutę rezultatas dar buvo lygus (51:51), tačiau netrukus LeBrono Jameso iniciatyva „Heat“ penkių minučių atkarpą laimėjo 2-11, o ketvirčio pabaigoje dar spurtavo 3-9 (60:74) ir per likusias dvylika mačo minučių šeimininkai atsipalaiduoti neketino.

Šiame ketvirtyje L.Jamesas surinko 12 taškų ir lygos žvaigždė visą ketvirtąjį kėlinį stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

„Raptors“ klubas, antroje mačo pusėje pelnęs vos 23 taškus, pakartojo prasčiausią rezultatą komandos istorijoje. Prieš tai tiek pat taškų Kanados ekipa buvo surinkusi 2003 metais dvikovoje su Vašingtono „Wizards“.

„Majamio komanda rungtyniauja nuostabiai. Aš nusiimu prieš juos kepurę. „Heat“ yra puikus klubas ir mėgausiuosi žiūrėdamas į jų žaidimą. Tikiuosi, kad mano auklėtiniai taip pat stebės ir iš jų mokysis, kaip efektyviai turi būti žaidžiama visas 48 minutes, o ne 24“, – kalbėjo Toronto ekipos treneris Dwane'as Casey.

Kanados krepšininkai pataikė vos vieną tritaškį iš 16 metimų (6 proc.).

„Raptors“: Jamesas Johnsonas 18 (6/10 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud., 6 atk. kam.), Alanas Andersonas 15 (0/5 trit.), DeMaras DeRozanas 12, Gary Forbesas 9, Edas Davisas 8.

„Heat“: LeBronas Jamesas 28 (11/14 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Mike'as Milleris 13 (3/4 trit.), Udonis Haslemas 10 (7 atk. kam.), Mario Chalmersas 9 (7 rez. perd.), Dexteris Pittmanas 8.