2014 05 21

„Heat“ neliko skolinga „Pacers“ – dvikovos pabaigoje išplėšė pergalę ir išlygino serijos rezultatą

„Miami Heat“ ekipa jau po poros dienų sugrąžino skolą „Indiana Pacers“ komandai. Lemiamą „Heat“ spurtą inicijavęs „Heat“ ir NBA žvaigždė LeBronas Jamesas padėjo komandai išvykoje išlyginti Rytų konferencijos finalo serijos rezultatą – „Heat“ antrosiose rungtynėse išvykoje 87:83 (20:21, 21:16, 21:26, 20:25) palaužė „Pacers“ ir dabar serijos iki 4 pergalių yra lygybė 1:1.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“/„USA Today Sports“ nuotr.

Dwyane'as Wade'as ir L.Jamesas pelnė daugiau nei pusę savo komandos taškų – 45, o lemiamu akistatos akcentu tapo ketvirtasis kėlinys.

Iki mačo pabaigos likus žaisti apie penkias minutės, „Pacers“ dar pirmavo 75:72. Tuomet „Heat“ spurtavo 10:0 ir pabėgo 7 taškų skirtumu 82:75. „Pacers“ ekipa dar bandė pakeisti rungtynių eiga, tačiau nesėkmingai.

L.Jamesas 12 taškų iš savo 22 pelnė ketvirtajame kėlinyje, o D. Wade‘as iš 23 taškų 13 įmetė pirmoje mačo dalyje.

Trečiosios serijos rungtynės vyks jau Majamyje. Pirmąjį mačą 107:96 laimėjo „Pacers“.

Per dvikovą pirmaujanti komanda keitėsi 21 kartą ir 7 kartus rezultatas buvo lygus. Pirmosiose serijos rungtynėse „Pacers“ buvo pelniusi 107 taškus – daugiausiai per šio sezono atkrintamąsias varžybas.

Šį kartą „Heat“ gynyba buvo daug solidesnė.

Praėjusio sezono Rytų konferencijos finale „Heat“ ekipa nugalėjo „Pacers“ krepšininkus tik po septynių (4:3) mačų, o nuo 2011-2012 metų sezono atkrintamųjų varžybų etapo varžovams serijos pradžioje nėra pralaimėjusi dviejų rungtynių iš eilės.

„Heat“ klubas krepšį atakavo 51 proc. taiklumu, o šeimininkai pataikė 40 proc. metimų.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 23, LeBronas Jamesas 22, Norrisas Cole‘as 11.

„Pacers“: Lance‘as Stephensonas 25, Paulas George‘as 14, Geroge‘as Hillas 13, Roy Hibbertas 12 (13 atk. kam.), Davidas Westas 10.