2015 02 17

„Hoptrans-Sirenos“ ketvirtą kartą nugalėjo „Jaunuosius talentus“

Įtikinamą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (11/13), kurios svečiuose 75:54 (18:18, 20:8, 23:15, 14:13) ketvirtą kartą šį sezoną pranoko Vilniaus „Jaunųjų talentų“ (5/19) ekipą.
Gintarė Jasiunskaitė
Gintarė Jasiunskaitė / lmkl.lt nuotr.

Pirmajame ketvirtyje vyko apylygė kova, tačiau į priekį pabėgti pirmosioms pavyko vilnietėms – 16:10. Tačiau atkarpą  8:2 kėlinio pabaigoje sėkmingai sužaidė „Hoptrans-Sirenos“ ir varžoves pasivijo – 18:18.

Antrąjį ketvirtį 7 taškais be atsako pradėjo kaunietės ir išsiveržė į priekį – 25:18. Įpusėjus kėliniui „Hoptrans-Sirenos“ jau buvo priekyje dviženkliu skirtumu – 30:20. Kėlinį 20:8 laimėjusios kaunietės prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje 30:26.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui ekipas skyrė jau 17 taškų (47:30), o „Jaunųjų talentų“ komandai taip ir nepavyko priartėti prie varžovių bei grąžinti intrigą. Kėlinį dvitaškiu metimu baigė Rasa Knyzaitė ir leido „Hoptrans-Sirenoms“ būti priekyje jau 61:41.

Paskutiniame kėlinyje kaunietės žemesnės pavaros neįjungė ir išlaikė susikrautą persvarą. Likus žaisti 3 minutėms, „Jaunieji talentai“ buvo persvarą sumažinę iki 16 taškų (50:74), tačiau kėlinį 5 taškais be atsako baigė kaunietės ir šventė pergalę rezultatu 75:54.

„Jaunieji talentai“: G.Meškonytė (5 kld.) 20, L.Jurčiūtė 12, G.Paulauskaitė 7, L.Juškaitė (6 atk. kam.) 6.

„Hoptrans-Sirenos“: K.Balčiūnaitė (11 atk. kam.) 16, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 15, A.Baronėnaitė 14, G.Jasiunskaitė (5 atk. kam.) 10.