2014 12 20

„Hoptrans-Sirenos“ LMKL čempionate iškovojo antrą pergalę iš eilės

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) antrą pergalę iš eilės iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (5/9), kurios namuose rezultatu 72:48 (29:14, 18:9, 12:12, 13:13) nugalėjo „Šiaulių-Universiteto“ (0/14) komandą.
Akvilė Baronėnaitė prie pergalės pridėjo 14 taškų
Akvilė Baronėnaitė / „Hoptrans-Sirenos“ klubo nuotr.

Pirmąją pirmojo ketvirčio pusę kova vyko apylygiai, tiek viena, tiek kita komanda išsiverždavo į priekį. Kėlinio pabaigoje „Sirenos“ įjungė aukštesnę pavarą ir sužaidusios sėkmingą atkarpą 12:0 po pirmojo kėlinio susikrovė jau 15 taškų pranašumą – 29:14.

Antrajame ketvirtyje kaunietės vis tolo ir po Gintarės Jasiunskaitės dvitaškio įgijo dar tvirtesnį pranašumą – 41:23. Vos 9 taškus „Šiaulių-Universiteto“ ekipai leidusios įmesti „Sirenos“ po antrojo kėlinio išsiveržė labiau nei įtikinamu pranašumu – 47:23.

Antroje rungtynių pusėje kaunietės neatsipalaidavo ir Šiaulių ekipai priartėti neleido. Iki kėlinio likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, „Sirenų“ pranašumas šoktelėjo iki 26 taškų – 57:31, o prieš paskutines dešimt minučių jis pranašumas išliko taip pat įtikinamas – 59:35.

Paskutinį ketvirtį 5 iš eilės taškais pradėjo Šiaulių komandos žaidėja Aistė Tamutytė ir kiek sušvelnino savo komandos atsilikimą – 40:59. Tačiau „Sirenos“ vėl šovė į priekį ir susikrovė jau nebepavejamą pranašumą – 70:41, o rungtynes baigė pergalę iškovodamos rezultatu 72:48.

„Hoptrans-Sirenos“: A.Baronėnaitė (28 naud. bal.) 20, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir K.Balčiūnaitė (10 atk. kam., 26 naud. bal.) po 15, G.Jasiunskaitė 10.

„Šiauliai-Universitetas“: N.Bohdan (5 atk. kam., 17 naud. bal.) 15, A.Tamutytė ir U.Bukauskaitė po 6.