2013 03 28

Į NKL finalo ketvertą patekusių „Mažeikių“ treneris: „Šiose rungtynėse viską lėmė gynyba“

Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) žino visus finalo ketverto dalyvius. Paskutiniąja komanda, patekusia į finalinį turnyro etapą tapo – „Mažeikių“ klubas. Rungtynėse Mažeikiuose šeimininkai rezultatu 89:64 (21:17, 23:19, 22:12, 23:16) įveikė praėjusių metų NKL vicečempionę – Vilniaus „Statybos“ ekipą.
„Mažeikiai“ – „Statyba“
„Mažeikiai“ – „Statyba“ / Rimgaudo Budrio/NKL nuotr.

„Šiose rungtynėse viską lėmė gynyba. Gerai kaitaliodami gynybos sistemas sugebėjome praleisti tik 64 taškus“, – po rungtynių Sportotv.lt teigė laimėjusios ekipos strategas Aloyzas Rudys. – Mes žinojome jų lyderius, jie mūsų. Per pastarąsias 8 dienas žaidėme trečiąsias tarpusavio rungtynes ir žinojome, kur koks žaidėjas judės aikštelėje“.

Mažeikių klubas iniciatyvą rungtynėse perėmė trečiajame kėlinyje , kurį laimėjo 22:12. Po tokio šoko neatsigavę „Statybos“ krepšininkai, ketvirtajame kėlinyje rimčiau nepasipriešino.

„Viską lėmė gana paprastos klaidos, dirbome prastai žaisdami vienas prieš vieną. Gynyboje praleidome daug laisvų žaidėjų, – pripažino „Statybos“ treneris Gintautas Regina. – Jau antrajame kėlinyje atsirado klaidų , kurių nesumažėjo. Žaidėjai nesugebėjo rasti pastangų ir valios tas klaidas ištaisyti“.

„Mažeikiai“ po metų pertraukos pateko į NKL finalo ketvertą, kuris balandžio 13-14 dienomis vyks Alytuje.