2010 05 08

Ilgauskas nežaidė, „Cavaliers“ sutriuškino „Celtics“ (video)

Trečiosiose NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas Klivlando „Cavaliers“ klubas su Žydrūnu Ilgausku penktadienį svečiuose 124:95 nugalėjo Bostono „Celtics“ krepšininkus bei pirmauja serijoje iki keturių pergalių rezultatu 2:1.
Klivlando komanda įsitikino, ką reiškia LeBrono Jameso netektis
LeBrono Jameso sąskaitoje - 38 (21 - per pirmąjį kėlinį) taškai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame mače arenoje „Cavaliers“ ekipa varžovus įveikė 101:93 (20:26, 23:28, 36:24, 22:15), o antrąsias rungtynes pralaimėjo 86:104 (22:26, 26:26, 12:31, 26:21).

Penktadienio mače lietuvis vėl tapo vieninteliu krepšininku, kuris aikštelėje taip ir nepasirodė.

Klivlando komandos lyderio bei naudingiausiais NBA reguliariojo sezono žaidėjo LeBrono Jameso sąskaitoje – 38 (21 – per pirmąjį kėlinį) taškai, 8 sugriebti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 2 blokuoti varžovų metimai.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Antawnas Jamisonas (12 atk. kam.), 14 – Delonte'as Westas, po 12 – Shaquille'as O'Nealas bei Maurice'as Williamsas, 11 – Anthony'is Parkeris.

Arenos šeimininkų, kurie patyrė skaudžiausią pralaimėjimą atkrintamosiose NBA lygos varžybose per visą klubo istoriją, gretose sėkmingiausiai žaidė Kevinas Garnettas (19 tšk.), Rajonas Rondo (18 tšk.), Nate'as Robinsonas ir Paulas Pierce'as (po 11 tšk.) bei Tony'is Allenas (10 taškų).

Ketvirtąsias Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes komandos sekmadienį vėl žais Bostone.

Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse Finikso „Suns“ klubas penktadienį svečiuose 110:96 (19:28, 25:22, 27:22, 39:24) įveikė San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus bei pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:0.