Publikuota: 2009 gruodžio 24d. 09:39

Ilgauskas per pratęsimą pataikė tris tritaškius ir išplėšė pergalę (video, nuotraukos)

Ž.Ilgauskas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Ž.Ilgauskas nugalėtojams pelnė 25 taškus.

Sėkmingiusias rungtynes šį NBA sezoną žaidė Žydrūnas Ilgauskas. „Cleveland Cavaliers“ išvykoje tik po pratęsimo 117:104 (32:29, 25:24, 32:32, 15:19, 13:0) įveikė „Sacramento Kings“ krepšininkus, o rungtynių didvyriu tapo lietuvis. Jo sąskaitoje – 25 taškai.

Per pratęsimą, kuriame arenos šeimininkai nepelnė nė taško, lietuvis pataikė visus mestus tris tritaškius. Iš viso per 26 žaidimo minutes jis dar pataikė 7 dvitaškius iš 11 ir realizavo abu baudų metimus. Didžiuoju Z vadinamo Ž.Ilgausko sąskaitoje taip pat 8 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, blokuotas metimas ir dvi klaidos.

„Buvo smagu matyti taip žaidžiantį Didyjį Z ir kaip jis iš kampo smeigė tuos tritaškius“, – espn.com kalbėjo „Cavaliers“ strategas Mike‘as Brownas.

Rezultatyviausias aikštėje buvo LeBronas Jamesas. „Kavalierių“ lyderis pelnė trigubą dublį – 34 taškai, 16 sugriebtų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. 27 taškus prie pergalės pridėjo Maurice'as Williamsas, 8 – Shaquille'as O'Nealas.

„Kings“ gretose išsiskyrė Tyreke'as Evansas – 28 taškai.