2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2012 08 19

Irena Degutienė: jau nepriklausomoje Lietuvoje išaugusi jaunoji karta pasirengusi siekti geriausių rezultatų

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė pasveikino medaliais Lietuvą šį savaitgalį nudžiuginusius jaunuosius šalies sportininkus ir padėkojo jiems už gražias ir įtemptas sportinės kovos akimirkas.
Irena Degutienė
Irena Degutienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 Irena Degutienė

Seimo Pirmininkės sveikinimai skirti pasaulio jaunių irklavimo pirmenybėse porinių dviviečių pagrindinį finalą laimėjusioms ir aukso medalius iškovojusioms Mildai Valčiukaitei ir Ievai Adomavičiūtei, Europos jaunimo paplūdimio tinklinio pirmenybių bronzą laimėjusioms Ievai Dumbauskaitei ir Monikai Povilaitytei bei Europos jaunių vaikinų čempionato sidabro medalių laimėtojams – Lietuvos jaunųjų krepšininkų rinktinei.

„Jūsų nuostabi ir atkakli kova siekiant geriausių rezultatų vėl sutelkė visos Lietuvos dėmesį į sporto arenas ir suteikė galimybę grožėtis puikiomis finalų akimirkomis. Dėkoju Jums už įdėtas pastangas ir parodytą ryžtą, dėkoju Jūsų treneriams, artimiesiems ir ištikimiausiems sirgaliams. Jūsų iškovotos pergalės dar kartą patvirtina: jau nepriklausomoje Lietuvoje išaugusi jaunoji karta trokšta pergalių ir yra pasirengusi siekti geriausių rezultatų įvairiose srityse. Būkite tais, kurie kursite pergalingą Lietuvą“, – sako I. Degutienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie 24sek