2013 11 10

Ispanijoje – fantastiškas „aklas“ Felipe Reyeso tritaškis

Ispanijos krepšinio pirmenybių rungtynėse per Madrido „Real“ ir Manresos „La Bruixa d'Or“ ekipų akistatą, šalies čempionųatstovas Felipe Reyesas pataikė kuriozišką metimą.
Felipe Reyesas
Felipe Reyesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį triuškinančią pergalę prieš varžovus 111:63 33 metų 204 cm ūgio ispanas pažymėjo neįtikėtinu metimu.

Likus 0,4 sekundės iki didžiosios pertraukos, kamuolį savo rankose turėję aikštės šeimininkai pabandė surengti ataką – Marcusas Slaughteris per visą aikštę perdavė kamuolį F.Reyesui, kuris būdamas prie tritaškio linijos nusisukęs nuo krepšio spėjo atlikti metimą ir visų arenoje susirinkusių sirgalių bei žaidėjų džiaugsmui jis aidint sirenai buvo taiklus.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius