2014 03 17

Ispanijos ACB krepšinio lygos turo rungtynėse keturi lietuviai pelnė 19 taškų

Pergalę Ispanijos „Liga Endesa“ krepšinio lygos 23-ojo turo rungtynėse iškovojo antrąją vietą užimantis Kšištofo Lavrinovičiaus „Valencia“ (20/3) klubas, sekmadienį namuose 91:83 (22:22, 17:8, 23:25, 29:28) įveikęs į penktąją poziciją smuktelėjusią Mindaugo Kuzminsko bei Domanto Sabonio Malagos „Unicaja“ (15/8) ekipą.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / „Scanpix“ nuotr.

K.Lavrinovičius per nepilnas 18 žaidimo minučių (17:49) nugalėtojams pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/3 trit., 0/2 baud.), sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį bei po kartą suklydo ir prasižengė.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Romainas Sato, 16 – Rafa martinezas, 15 – Justinas Doellmanas.

M.Kuzminskas pralaimėjusiems pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir kartą prasižengė, o rezultatyvumu komandoje nusileido tik Jaysonui Grangeriui (19 tšk.), Zoranui Dragičiui (17 tšk.) bei Franui Vazquezui (10 tšk.).

D.Sabonis per 11 su puse minutės į šeimininkų krepšį įmetė 2 taškus (1/5 dvit.), sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, sykį suklydo bei išnaudojo 5 pražangų limitą.

Vienuoliktąją vietą užimantis „Bilbao“ (9/14) klubas su Antanu Kavaliausku svečiuose 70:77 (22:18, 21:28, 18:19, 9:12) nusileido į ketvirtąją poziciją pakilusiems Las Palmaso „Herbalife Gran Canaria“ (16/7) krepšininkams.

Lietuvis per nepilnas 7 minutes (6:48) pralaimėjusiems tepelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 baud.) , po krepšiais sugriebė 5 kamuolius bei trissyk prasižengė.

21 tašką svečiams pelnė Alexas Mumbru, 16 – Germanas Gabrielis, 9 – Damiras Markota.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Benas Hansbroughas (16 tšk.), Bellas Tomas (14 tšk.) ir Bradas Newley (12 taškų).

„Liga Endesa“ krepšinio lygos lyderiu tebėra jau 23 mačus iš eilės laimėjęs Madrido „Real“ klubas.