2015 02 09

Ispanijos lygoje Mindaugo Kuzminsko ir Jono Mačiulio klubai iškovojo pergales

Pergalę Ispanijos krepšinio lygos 20-ojo turo rungtynėse iškovojo lyderė Malagos „Unicaja“ (17/3) komanda su Mindaugu Kuzminsku, sekmadienį namuose 81:77 (25:11, 24:28, 8:22, 24:16) įveikusi į penktąją poziciją smuktelėjusius Badalonos „Joventut“ (14/3) krepšininkus.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vienas prasčiausių rungtynių sezone sužaidęs lietuvis per 12 su puse minutės (12:17) į svečių krepšį įmetė vos 2 taškus (1/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir dusyk prasižengė.

16 taškų prie pergalės prisidėjo Jonas Stefanssonas, 10 – Ryanas Toolsonas, 9 – Jaysonas Grangeris.

Svečių gretose išsiskyrė Sergi Vidalis (16 tšk.), Demondas Malletas (13 tšk.) ir Tariqas Kirksay'us (11 tšk.).

Pergalę iškovojo ir antroje vietoje esantis Jono Mačiulio atstovaujamas šalies vicečempionas Madrido „Real“ (16/4) klubas, savo aikštėje 86:69 (23:17, 21:20, 21:13, 21:19) nugalėjęs autsaiderį Fuenlabrados „Montakit“ (4/16).

Lietuvio indėlis į pergalę – 3 taškai, 1 klaida ir 1 pražanga. Per 15 žaidimo minučių (14:50) J.Mačiulis prametė dvitaškį ir pataikė vienintelį mestą tritaškį.

12 taškų nugalėtojams pelnė Sergi Rodriguezas, po 9 – Andresas Nocionis, Felipe Reyesas ir Salahas Mejri.

20 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Steve'as Burttas, 18 – Andy's Panko, 8 – Jeleelas Akindele.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius