2013 12 13 /09:16

Įspūdinga aukštaūgių dvikova papuoštose NBA rungtynėse „Trail Blazers“ įveikė „Rockets“

„Houston Rockets“ (15/8) klubas, kuriame nerungtyniavo lietuvis Donatas Motiejūnas, NBA pirmenybių reguliariojo sezono mače išvykoje 104:111 (20:21, 24:22, 32:33, 28:35) nusileido „Portland Trail Blazers“ (19/4) ekipai. Nugalėtojai iškovojo antrą pergalę iš eilės ir išsaugojo Vakarų konferencijos lyderių poziciją.
LaMarcusas Aldridge'as (kairėje) žaidė įspūdingai
LaMarcusas Aldridge'as (kairėje) žaidė įspūdingai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tris kėlinius aikštėje virė visiškai lygo kova (76:76), tačiau šeimininkai spurtavo lemiamo ketvirčio pradžioje, kai per kiek daugiau nei dvi minutes jų pranašumas tapo dviženklis – 86:76.

Susikrovę saugią persvarą „Trail Blazers“ krepšininkai galėjo jaustis kur kas saugiau ir ją išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Įspūdingai Portlando ekipoje žaidė komandos lyderis LaMarcusas Aldridge'as, ne tik pelnęs 31 tašką, bet ir atkovojęs net 25 atšokusius kamuolius. Prieš jį galvą nulenkti turėjo ir taip pat puikiai žaidęs „Rockets“ lyderis Dwightas Howardas, pelnęs tašku daugiau, tačiau atkovojęs „tik“ 17 kamuolių.

„Trail Blazers“: L.Aldridge'as (12/22 dvit., 7/9 baud., 25 atk. kam., 2 blok.) 31, W.Matthews 18, R.Lopezas (10 atk. kam.) 16, N.Batumas 15, M.Williamsas 13.

„Rockets“: D.Howardas (14/21 dvit., 4/6 baud., 17 atk. kam., 3 blok.) 32, J.Hardenas (6 atk. kam., 7 rez. perd.) 25, C.Parsonsas 14, T.Jonesas 10.

Kitose rungtynėse gana netikėtą pergalę iškovojo tik dešimtąją vietą Vakarų konferencijoje užimanti „Brooklyn Nets“ (8/14) ekipa, 102:93 (20:25, 36:19, 27:18, 19:31) įveikusi vienus Rytų konferencijos lyderių „Los Angeles Clippers“ (15/9).

„Nets“: J.Johnsonas (4/7 trit.) ir A.Blatche'as (7/10 dvit., 7/8 baud., 9 atk. kam.) po 21, B.Lopezas 16, D.Williamsas 15, P.Pierce'as 10.

„Clippers“: C.Paulas 20, J.Crawfordas 19, B.Griffinas (11 atk. kam.) 12.