2009 01 29

Išsiderinęs Kleizos taikiklis

„Nuggets“ trijų pergalių iš eilės serija nutrūko ketvirtadienį Naujajame Orleane. Po įspūdingų pastarųjų kelerių rungtynių Linas Kleiza pasitraukė į šešėlį.
L.Kleiza svariai prisidėjo prie pergalės prieš Portlando komandą.
L.Kleiza Naujajame Orleane rezultatyvumu buvo toli nuo savo pastarųjų kelerių rungtynių vidurkio. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiajame kėlinyje „Denver Nuggets“ dar pirmavo 70:68, tačiau tuomet Predragas Stojakovičius (iš viso pelnė 26 taškus) ir Chrisas Paulas (iš viso 12 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų) iniciavo spurtą 14:0. Po jo svečiams nepavyko atsigauti – „New Orleans Hornets“ iškovojo pergalę 94:81.

Kėlė nerimą klaidos

„Vienas dalykas mane gąsdina – darome daug klaidų. Atrodo, kad su kamuoliu elgiamės per daug neatsargiai“, – komentavo Denverio ekipos treneris George'as Karlas. Po šio pralaimėjimo „Nuggets“ krepšininkai „Hornets“ ekipai užleido trečią vietą NBA Vakarų konferencijoje.

L.Kleiza per 21 minutę pelnė 5 taškus, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį. Lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 6 ir vieną dvitaškį iš 2. Tai gana toli nuo to, kokį žaidimą demonstravo per pastarąsias penkerias rungtynes iki trečiadienio. Per mačą jo surinktų taškų vidurkis siekė 19,2.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Kenyonas Martinas ir J.R.Smithas. Jų sąskaitose atitinkamai 22 ir 20 taškų.

„Burtininkai“ nebeburia

Toliau pralaimėjimus renka absoliutus NBA lygos autsaideris „Washington Wizards“ su Dariumi Songaila. Šįkart „burtininkai“ svečiuose 71:93 nusileido „Miami Heat“ krepšininkams. Aikštės šeimininkų lyderis Dwyane'as Wade'as buvo per plauką nuo trigubo dublio, tačiau nepyko, kai treneris visą ketvirtą kėlinį leido jam atsipūsti ant atsarginių suolo.

„Viskas gerai, geriau jau poilsis“, – kalbėjo gynėjas. D.Wade'as pelnė 14 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. „Kalbėjome su komanda apie drausmę aikštėje, kai atliekame derinius, tačiau jos žaidėjai laikėsi neilgai. Tai kritikuotina“, – komentavo Vašingtono komandos strategas Edas Tapscottas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis pelnė 10 taškų, po krepšiais atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą. Per 31 žaidimo minutę jis pataikė 5 dvitaškius iš 13. 21 tašką į arenos šeimininkų krepšį įmetė Antawnas Jamisonas.