Publikuota: 2012 gruodžio 10d. 20:51

Italijos krepšinio elito rungtynėse Gintarė Petronytė pelnė 7, Kamilė Nacickaitė - 6 taškus

Gintarė Petronytė
bckibirkstis.lt / Gintarė Petronytė

Trečiąją nesėkmę aštuntosiose Italijos moterų krepšinio pirmenybių rungtynėse patyrė ir į penktąją vietą vienuolikos komandų turnyre nukrito šalies čempionas Gintarės Petronytės Taranto „Goldbet“ klubas, namuose 52:58 (12:13, 20:15, 10:12, 10:18) nusileidęs į ketvirtąją poziciją pakilusiai Parmos „Lavezzini“ (6 pergalės ir 2 pralaimėjimai) ekipai.

Vidurio puolėja iš Lietuvos šeimininkėms pelnė 7 taškus, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovių metimus, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 24 minutes G. Petronytė pataikė 3 dvitaškius iš 6 ir realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Sėkmingiausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidė Megan Mahoney (14 tšk.) ir Liron Cohen (13 tšk.).

Nugalėtojoms Jillian Harmon pelnė 15 taškų, Sonja Kireta – 14, Francesca Zara – 13.

Šeštąjį pralaimėjimą per aštuonis susitikimus patyrė į aštuntąją vietą nukritusi Kječio „C.U.S.“ komanda su Kamile Nacickaite, svečiuose 66:90 (11:24, 15:21, 22:16, 18:19) turėjusi pripažinti trečiojoje pozicijoje esančių Umbertidės „Acqua&Sapone“ (6/2) krepšininkių pranašumą.

Lietuvė viešnioms pelnė 6 taškus, sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 4 sykius suklydo. Per 24 minutes K. Nacickaitė pataikė 2 dvitaškius iš 7, realizavo abu baudų metimus, tačiau visi trys jos tritaškiai buvo netikslūs.

21 tašką į aikštės šeimininkių krepšį įmetė Jazmine Sepulveda, 19 – Jefimija Karakaševič, 11 – Debora Gonzalez.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Yvette Moss (27 tšk.), Naomi Halman ir Katerina Zohnova (po 14 taškų).

Italijos moterų krepšinio lygoje su aštuoniomis pergalėmis iš devynių galimų pirmauja Skijaus „Famila Wüber“ klubas.