2010 03 01

Italijos krepšinis toliau juodinamas – per mačą praleistas 181 taškas

Aukščiausiajame Italijos krepšinio čempionate buvo užfiksuotas dar vienas žeminantis rekordas. Finansų krizę išgyvenanti jaunoji Neapolio „Nuova AMG Sebastiani“ komanda į savo krepšį per rungtynes praleido net 181 tašką.
E.Ere (su kamuoliu) nugalėtojams vos per 26 minutes surinko 45 taškus
E.Ere (su kamuoliu) nugalėtojams vos per 26 minutes pelnė 45 taškus. / „Scanpix“ nuotr.

„Nuova AMG Sebastiani“ krepšininkus šį kartą net 123 taškų skirtumu nuskriaudė namuose žaisdama Kasertos „Pepsi“ ekipa – 181:58.

Amerikietis Ebi Ere nugalėtojams per 26 minutes pelnė net 45 taškus (21/23 dvitšk.) ir surinko 59 naudingumo balus.

„Pepsi“ rungtynėse pataikė net 71 dvitaškį iš 87 (82 proc.), atkovojo 51 kamuolį (varžovai 22) ir atliko 23 rezultatyvius perdavimus (2).

„Nuova AMG Sebastiani“ komanda prarado net 48 kamuolius ir bendrai surinko vos 7 naudingumo balus, kai varžovai – net 250.

Lavrinovičiaus klubas pratęsė pergalių seriją

Devynioliktą pergalę iš eilės Italijos elitinės krepšinio lygos reguliariojo sezono XIX turo rungtynėse iškovojo šešiolikos komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Sienos „Montepaschi“ klubas, kuriame nebuvo registruotas Kšyštofas Lavrinovičius.

„Scanpix“ nuotr./J.Mačiulis pelnė 19 taškų, tačiau laimėti tai nepadėjo
J.Mačiulis pelnė 2 taškus

„Montepaschi“ krepšininkai sekmadienį namuose 80:65 (22:15, 29:21, 13:22, 16:7) nugalėjo Jono Mačiulio bei Marijono Petravičiaus Milano „Armani Jeans“ (12 pergalių ir 7 pralaimėjimai) komandą, kuri smuktelėjo į ketvirtą vietą.

17 taškų nugalėtojams pelnė Davidas Hawkinsas, 11 – Benjaminas Eze, po 10 – Nikolaos Zisis bei Romainas Sato.

M.Petravičius nebuvo įtrauktas į rungtynių protokolą, o J.Mačiulio sąskaitoje – vos 2 taškai, po 3 atkovotus ir perimtus kamuolius, blokuotas varžovo metimas, dvi klaidos ir 3 pražangos. Per 28 žaidimo minutes jis prametė tritaškį ir pataikė vos 1 dvitaškį iš 5.

15 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Mike'as Hallas, po 14 – Massimo Bulleris ir Masonas Rocca.

Lydeka pelnė 3 taškus

Devintą nesėkmę sekmadienį patyrė ir į devintą poziciją turnyro lentelėje smuktelėjo Tautvydo Lydekos Kantu „NGC Medical“ (10/9) ekipa, savo aikštėje 81:93 (26:24, 19:17, 16:36, 20:16) nusileidusi tryliktoje vietoje esantiems Pezaro „Scavolini Spar“ (7/12) krepšininkams.

10 minučių aikštelėje praleidęs T.Lydeka šeimininkams pelnė 3 taškus (baudos 3/4), sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį bei trissyk prasižengė.

Donato Motiejūno Trevizo „Benetton“ klubas, laimėjęs 10 susitikimų iš 19-os, liko septintas.

Kitų sekmadienį žaistų XIX turo rungtynių rezultatai

Kremonos „Vanoli“7568Bjelos „Angelico“

Bolonijos „Canadian Solar“7767Teramo „Banca Tercas“

Romos „Lottomatica“8473Feraros „Carife“

Varezės „Cimberio“7488Montegranaro „Sigma Coatings“

Italijos lygos turnyro lentelė (vieta, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai)

8. Romos „Lottomatica“            19 10  9  1542:1429  20
8. Kantu „NGC Medical“            19 10  9  1430:1339  20.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams