2011 06 01

Italijos lygos pusfinalis: neutralizavusi Donatą Motiejūną „Montepaschi“ sutriuškino „Benetton“ klubą

Italijos krepšinio čempionato pusfinalyje Sienos „Montepaschi“ komanda, kuriai atstovauja lietuviai Kšištofas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas, namuose nesunkiai 79:58 (24:14, 22:14, 19:15, 14:15) nugalėjo Donato Motiejūno Trevizo „Benetton“ ekipą.
K.Lavrinovičius
K.Lavrinovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki trijų pergalių Sienos komanda pirmauja 1-0.

Nugalėtojams R.Kaukėnas per 25 minutes pelnė 8 taškus (4/9 dvit.), Kšištofas Lavrinovičius rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau aikštelėje praleido 28 minutes bei įmetė 12 taškų (2/3 dvit., 0/3 trit., 8/8 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius. Malikas Hairstonas nugalėtojams pelnė 16 taškų.

„Benetton“ komandoje rungtyniaujantis D.Motiejūnas per 28 minutes įmetė 4 taškus (1/5 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 5 atšokusius kamuolius. Rezultatyviausias Treviso ekipos gretose buvo Alessandro Gentile, surinkęs 14 taškų.

Kitame pusfinalyje antrą vietą reguliariajame sezone užėmusi Kantu „Bennet“ ekipa, kuriai atstovauja Arminas Urbutis, 1-0 pirmauja prieš Milano „Armani Jeans“, kurios gretose šį sezoną žaidė Jonas Mačiulis ir Marijonas Petravičius. Antrasis serijos mačas Kantu mieste bus žaidžiamas trečiadienį.