2011 06 29

Lietuvių skriaudikė Čekija į Europos čempionato pusfinalį žengė po šešerių metų pertraukos

Lenkijoje vykstančių Europos moterų krepšinio pirmenybių antrosiose pusfinalio rungtynėse planetos vicečempionė Čekijos rinktinė trečiadienį 79:63 (21:13, 15:16, 31:11, 12:23) nugalėjo Kroatijos ekipą ir po šešerių metų vėl žais Senojo žemyno pusfinalyje.
Rungtynių akimirka / fibaeurope.com
Temos: 1 Krepšinis

17 taškų nugalėtojoms pelnė Eva Vitečkova, 14 – Petra Kuličkova, 13 – Katerina Elhotova.

Pralaimėjusiai komandai 27 taškus pelnė Sandra Mandir.

Penktadienį pusfinalyje Čekijos komandos varžove bus Europos vicečempionė Rusijos rinktinė, pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse 83:72 (23:18, 25:19, 17:18, 18:17) įveikusi Latvijos ekipą.

Kitos dvejos ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį – Juodkalnija susitiks su Turkija, o Lietuvos rinktinės varžove bus čempionės titulą ginanti Prancūzija.

Vienintelį kelialapį į 2012 metų olimpines žaidynes Londone iškovos Europos čempione tapusi komanda, o 2–5 vietas užėmusios rinktinės dėl kelialapių į žaidynes kovos papildomame dvylikos ekipų atrankos turnyre.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius