2009 12 08

Iversono sugrįžimas paženklintas nesėkme (video, nuotraukos)

Allenas Iversonas po daugiau nei trejų metų pertraukos grįžo į Filadelfijos „76ers“ komandą, tačiau šis krepšininko sugrįžimas buvo paženklintas pralaimėjimu. Filadelfijos ekipa savo aikštelėje 83:93 (26:20, 18:21, 21:22, 18:30) nusileido Denverio „Nuggets“ klubui.
A.Iversono sugrįžimas nebuvo sėkmingas
A.Iversono sugrįžimas nebuvo sėkmingas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prieš prasidedant rungtynėms A.Iversonas pabučiavo ant „Wachovia Center“ arenos parketo esantį „76ers“ komandos logotipą ir nusilenkė gerbėjams.

„Aš tiesiog jaučiuosi taip, tarsi būčiau grįžęs namo. Tai yra tiesiog realus, geras jausmas. Tai buvo deja vu. Sirgalių reakcija man dar labiau apsunkino situaciją, tapau nervingesnis“, – po rungtynių kalbėjo A.Iversonas.

Lemiamą spurtą „Nuggets“ surengė ketvirtame kėlinyje. Jį svečiai pradėjo spurtu 14:0 ir po taiklaus J.R.Smitho tritaškio Denverio ekipos pranašumas šoktelėjo iki 12 taškų (77:65).

Filadelfijos ekipai tai buvo jau dešimtasis pralaimėjimas iš eilės. Ši liūdna serija yra ilgiausia nuo 2006-ųjų gruodžio. Tąsyk „76ers“ paeiliui suklupo 12 kartų.

34 metų A.Iversonas, kuris mačą pradėjo starto penkete, per 38 minutes pelnė 11 taškų (4/11 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„76ers“: Andre Iguodala 31, Thaddeusas Youngas 21, Allenas Iversonas 11, Eltonas Brandas 10 (13 atk. kam.), Samuelis Dalembertas 8 (15 atk. kam., 6 blk.).

„Nuggets“: Chauncey Billupsas 31 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Carmelo Anthony 14 (5/21 metimų), Ty Lawsonas 12, J.R.Smithas 11, Arronas Affialo 9.