2011 02 12

Įžaidėjo Rolando Alijevo debiutas trenerio poste pažymėtas triuškinančia „Nevėžio“ pergale

Pokyčiai Kėdainių „Nevėžio“ (12 ir 5) vyriausiojo trenerio poste komandai išėjo į naudą. Kėdainiškiai be tikro trenerio Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione 93:72 (28:20, 19:21, 31:13, 15:18) sutriuškino „lietuvišką“ Noršiopingo „Dolphins“ klubą (7 ir 10).
Rolandas Alijevas
Rolandas Alijevas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Nevėžiui“ šiame mače vadovavo dėl sveikatos problemų nerungtyniavęs atakų organizatorius Rolandas Alijevas.

Tomas Gaidamavičius „Dolphins“ gretose per 24 minutes taškais nepasižymėjo (0/4 dvit.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau suklydo 1 ir prasižengė 5 kartus.

P.Šakinis rungtyniavo 21 minutę, pelnė 17 taškų (2/2 dvit., 4/11 trit., 1/1 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius.

„Nevėžis“: Egidijus Dimša 19 (9 atk. kam.), Ernestas Kalve 18, Blažas Cresnaras (8 atk. kam.) ir Tomas Rakauskas po 12.

„Dolphins“: Povilas Šakinis 17, Randallas Hanke'as 14, Joakimas Kjellbomas 11.