2009 01 24

Jamesas išplėšė pergalę „Cavaliers“ ekipai

LeBronas Jamesas dar kartą gelbsti Klivlendo „Cavaliers“ ekipą nuo pralaimėjimo. „Cavaliers“ išvykoje 106:105 (28:26, 27:28, 29:27, 22:24) palaužė „Golden State Warriors“ krepšininkus.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 6,4 sek. Stephenas Jacksonas pataikydamas dvitaškį išvedė į priekį „Warriors“ ekipą.

Tačiau tada svečiai paprašė minutės pertraukėlės, per kurią suplanavo paskutiniąją savo ataką. LeBronas Jamesas likęs vienas prieš vieną su Ronny Turiafu suklaidino prancūzą ir aidint finalinei mačo sirenai pataikė pergalingą dvitaškį.

„Tai puikus jausmas, man patinka girdėti triukšmą kai aš atakuoju. Linkiu visiems patirti šį jausmą, nes tai neįtikėtinas malonumas“, – kalbėjo 32 taškus pelnęs Jamesas.

„Golden State Warriors“ kubo nuo nesėkmės neišgelbėjo ir Monta Elliso sugrįžimas. Gynėjas pirmose savo šio sezono rungtynėse per 34 minutes pelnė 20 taškų.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Maurice‘as Williamsas 14, Tarence‘as Kinsey 11, J.J.Hicksonas 10, Wally Szczerbiakas 10, Danielis Gibsonas 9, Aleksandras Pavlovičius 8 (9 atk. kam.), Andersonas Varejao 8 (9 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Jacksonas 24 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Corey Maggette 23 (8 atk. kam.), Monta Ellisas 20, Anthony Morrowas 19.

Be to, Klivlendo „Cavaliers“ komanda, pasirašė antrąjį 10 dienų kontraktą su 206 cm ūgio puolėju Jawadu Williamsu.

Pirmąją sutartį „Cavaliers“ su Williamsu pasirašė sausio 7-ąją, po to kai paaiškėjo, jog Ž.Ilgauskas nerungtyniaus apie mėnesį.

Visgi Williamso paslaugomis „Cavaliers“ klubas naudojosi tik epizodiškai. Krepšininkas sužaidė 6 rungtynes, tačiau aikštėje praleisdavo tik po 1,2 minutės. Per jas puolėjas viso labo pelno tik po 0,3 taško