2014 01 31

„JAZZ-KTU“ nutraukė trylikos iš eilės pralaimėjimų seriją NKL pirmenybėse

NKL pirmenybėse pergalę svečiuose iškovo Kauno „JAZZ-KTU“ komanda. Vienuoliktoje vietoje esantys kauniečiai Radviliškyje 86:75 (23:12, 23:22, 19:20, 21:21) nugalėjo lygos autsaiderę vietos „Radviliškio-Juodelių“ (6/17) ekipą ir, iškovoję devintąją pergalę iš 24-ių galimų, nutraukė trylikos iš eilės pralaimėjimų seriją.
„JAZZ-KTU“
„JAZZ-KTU“ / „JAZZ-KTU“ nuotr.

Pirmoje rungtynių pusėje, po kurios „JAZZ-KTU“ pirmavo  rezultatu 34:46, įspūdingai pasirodė Karolis Kokoška. Gynėjas per pirmąjį kėlinį į šeimininkų krepšį įmetė 11 taškų, antrajame pridėjo dar 8 ir leido savo komandai atitrūkti.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai prie Rolando Urkio ekipos priartėjo iki 4 taškų. Tačiau kėlinio pabaigoje šeštą taiklų tolimą metimą į „Radviliškio-Juodelių“ krepšį įsūdė K.Kokoška, dar vieną pridėjo Regimantas Ostreika ir komandas skyrė 11 taškų (54:65).

Panašų atotrūkį kauniečiai išlaikė ir visą ketvirtą kėlinį. Iki rungtynių pabaigos žaisti likus 1 minutei nesportine pražanga buvo nubaustas „JAZZ-KTU“ aukštaūgis R.Ostreika. Deja, šia dovanėle Algio Pipiro auklėtiniai tinkamai nepasinaudojo ir turėjo pripažinti kauniečių pranašumą rezultatu 75:86.

„JAZZ-KTU“: K.Kokoška (7/10 trit., 2/2 baud.) 27, Artūras Lencevičius 16, Paulius Petrilevičius (11 atk. kam.) 13, Rokas Grinius 12.

„Radviliškio-Juodeliai“: Vitalis Pancerevas 18, Tomas Rakauskas 15, Edvinas Alunderis 12, Vaidas Trepočka 10.

Penkiolikos komandų turnyre pirmauja penktadienį nežaidęs Mažeikių „Mažeikių“ (20/3) klubas.