2012 11 24

Jeremy Linui nuskilo priekinis dantis, bet „Rockets“ sutriuškino vienus NBA lyderių (rezultatai)

NBA čempionate ėmė strigti puikiai sezoną pradėjusios „New York Knicks“ (8-3) ekipos žaidimas. Naktį iš penktadienio į šeštadienį Donatą Motiejūną į dukterinę lygą išsiuntusi „Houston Rockets“ (6/7) komanda „Knicks“ sutriuškino rezultatu 131:103 (35:32, 37:25, 32:23, 27:23).
Jeremy Linas prieš Carmelo Anthony
Jeremy Linas prieš Carmelo Anthony / „Scanpix“ nuotr.

Lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kai „Rockets“ laimėjo atkarpą 16-4 ir prieš trečiąjį kėlinį jau turėjo 15 taškų pranašumą (72:57). „Rockets“ trečiajame kėlinyje surengė dar vieną spurtą ir jau pirmavo 23 taškų skirtumu (96:73).

„Knicks“ nesugebėjo apsiginti prieš 33 ir 31 tašką pelniusius Jamesą Hardeną ir Chandlerį Parsonsą. Turkas Omeras Asikas pasižymėjo dvigubu dubliu – jo sąskaitoje 18 taškų ir 14 atkovotų kamuolių. Pirmajame rungtynių kėlinyje dalį priekinio danties netekęs Jeremy Linas įmetė 13 taškų ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 33 (4/10 dvit. 3/5 trit., 16/16 baud., 9 rez. perd.), Chandleris Parsonsas 31 (9/10 dvit.), Omeras Ašikas 18 (14 atk. kam.), Jeremy Linas 13 (7 atk. kam.), Toney Douglasas 11.

„Knicks“: Carmelo Anthony 37 (7/12 dvit., 7/12 trit., 2/2 baud., 7 kld.), Raymondas Feltonas 17 (8 rez. perd.), J.R.Smithas 12 (7/8 baud.).