2012 03 06

Jonas Mačiulis pelnė 17 taškų, būsimas žalgirietis Žygimantas Janavičius 7, o „Baltai“ nusileido „Šiauliams“

Baltijos krepšinio lygos BBL rungtynėse šešioliktą pergalę iškovojo „Šiaulių“ (16/3) krepšininkai. Šiauliečiai išvykoje 83:76 (20:15, 21:22, 19:21, 23:18) palaužė Kauno „Baltų“ (4/15) komandą ir sustiprino savo šansus grupėje užimti pirmąją vietą.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Dar ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus  69:69, tačiau svečiai pelnė aštuonis taškus iš eilės ir nepaleido pergalės iš rankų. Julius Jucikas pelnė dvitaškį, Edvinas Ruzgas smeigė tritaškį, o Vitalijus Liutychas spurtą baigė dvitaškiu su pražanga – 77:69. „Baltai“ dar stengėsi sumažinti deficitą, bet atsitiesti nesugebėjo.

Šios BBL rungtynės Žygimantui Janavičiui buvo paskutinės Kauno „Baltų“ gretose. Kaip jau rašėme, įžaidėjas keliasi į Kauno „Žalgirį“. Rungtynėse su „Šiauliais“ Ž.Janavičius pelnė 7 taškus (2/6metimų) ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Baltų“ komandą į priekį vedė Jonas Mačiulis, kuris aikštėje praleido 29 minutes ir pelnė 17 taškų (1/5 dvit., 4/8 trit., 3/4 baud.), po krepšiais atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau 4 kartus suklydo bei sykį prasižengė.

Iki BBL reguliariojo sezono pabaigos likus vos vienerioms rungtynėms, „Šiauliai“ užima pirmąją vietą, o „Baltai“ yra dešimti tarp vienuolikos komandų. Kauniečiai jau nebeturi vilčių patekti tarp 7geriausiųjų Baltijos klubų ir neišsaugos vietos BBL Elito divizione.

„Baltai“: Jonas Mačiulis 17, Mario Delašas (0/5 trit., 10 atk. kam.) ir Kaspars Vecvagars (4/5 trit.) po 12, Vytenis Čižauskas 10, Edgaras Ulanovas 8, Žygimantas Janavičius 7.

„Šiauliai“: Edvinas Ruzgas (4/7 trit.) 17, Julius Jucikas (9 atk. kam.) 16, Cameronas Longas (8/8 baud., 5 per. kam.) 15, Rashaunas Broadusas (5 rez. perd.) 12, Valdas Vasylius 11, Mindaugas Žukauskas (5 rez. perd.) 6.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius