Jonas Valančiūnas įmetė 14 taškų, tačiau „Raptors“ krito po pratęsimo

Joelis Freelandas ir Jonas Valančiūnas
„Scanpix“/AP nuotr. / Joelis Freelandas ir Jonas Valančiūnas
0

NBA lygos rungtynėse „Toronto Raptors“ (24/8) klubas išvykoje po pratęsimo 97:102 (23:23, 22:15, 25:25, 17:24, 10:15) nusileido „Portland Trail Blazers“ (26/7) ekipai.

Baigiantis trečiajam ketvirčiui D.Lillardas tritaškiu sumažino „Trail Blazers“ atsilikimą nuo 10 iki 7 taškų (63:70). Sužaidus tris minutes ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ dar turėjo saugų pranašumą (77:68), tačiau tada šeimininkai spurtavo.

Po kelių minučių N.Batumas tritaškiu priartino „Trail Blazers“ klubą iki dviejų taškų – 81:83, o likus žaisti kiek virš 3 minučių L.Aldridge'as rezultatą išlygino. Komandos apsikeitė taikliais metimais ir tada L.Aldridge'as jau į priekį išvedė „Trail Blazers“ – 87:85.

Per paskutinę pusantros minutės buvo visko. K.Lowry nepataikė net keturių metimų ir kartą suklydo, tačiau ir šeimininkai neišnaudojo savo progų. Galiausiai, A.Johnsonas likus 4,7 sek. dvitaškiu rezultatą išlygino, o D.Lillardas pergalingu galėjusio būti metimo nepataikė.

Pratęsimas prasidėjo T.Rosso tritaškiu, tačiau „Trail Blazers“ krepšininkai D.Lillardas, W.Matthewsas ir N.Batumas atsakė trimis tolimais šūviais ir išvedė komandą į priekį – 96:90. P.Pattersono ir K.Lowry dvitaškiai skirtumą vėl aptirpdė (94:96). Likus 23 sek. pražanga sustabdytas N.Batumas pataikė tik vieną baudą ir paliko „Raptors“ galimybę dar kartą išsigelbėti.

Vis dėlto, G.Vazquezas užsidirbo pražangą ir dvi taiklios D.Lillardo baudos rezultatą padidino – 99:94. „Raptors“ krepšininkams išsigelbėti jau nepavyko.

Starto penkete žaidęs Jonas Valančiūnas per 30 minučių pralaimėjusiems įmetė 14 taškų (7/15 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, du perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir gavo „stogą“.

„Raptors“ krepšininkai pataikė vos 4 tritaškius iš 22 (18 proc.) ir pralaimėjo kovą dėl kamuolių – 57:63.

„Raptors“: K.Lowry (10/23 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam.) 25, J.Valančiūnas ir A.Johnsonas (11 atk. kam.) po 14, G.Vazquezas 13, T.Rossas 12.

„Trail Blazers“: D.Lillardas (5/9 dvit., 4/15 trit., 4/5 baud., 9 rez. perd.) 26, L.Aldridge'as (11/19 dvit., 13 atk. kam.) 23, W.Matthewsas 19, N.Batumas 13, Ch.Kamanas (8 atk. kam.) 10.

Kiti rezultatai:

„Detroit Pistons“ – „Orlando Magic“ 109:86

Trečioji iš eilės Detroito klubo pergalė po Josho Smitho, kurį įsigijo „Houston Rockets“, atleidimo.

„Cleveland Cavaliers“ – „Atlanta Hawks“ 101:109

Klivlendo klube dėl patinusio kelio nežaidė lyderis LeBronas Jamesas.

„Brooklyn Nets“ – „Chicago Bulls“ 96:82

Nutrūko septynių iš eilės Čikagos klubo pergalių serija.

„San Antonio Spurs“ – „Memphis Grizzlies“ 87:95

Antroji Memfio klubo pergalė prieš NBA čempionų titulą ginančią „Spurs“ šį sezoną.

„Phoenix Suns“ – „New Orleans Pelicans“ 106:110

„Washington Wizards“ – „Dallas Mavericks“ 87:114

„Los Angeles Lakers“ – „Denver Nuggets“ 111:103

Kobe Bryantas Los Andželo klubui surinko trigubą dublį – įmetė 23 taškus (3/6 dvit., 3/5 trit., 8/11 baudos), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Minnesota Timberwolves“ – „Utah Jazz“ 94:100

Minesotos krepšininkai pralaimėjo 9-ąjį mačą iš eilės NBA pirmenybėse.

„Philadelphia 76ers“ – „Golden State Warriors“ 86:126