2014 10 11

Jonas Valančiūnas padėjo „Raptors“ nugalėti „Celtics“

Penktadienį NBA buvo sužaistos dar penkerios ikisezoninės rungtynės. „Toronto Raptors“ ekipa su Jonu Valančiūnu namuose 116:109 (31:21, 29:35, 27:37, 29:16) nugalėjo „Boston Celtics“.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo antroji Toronto ekipos pergalė pasirengimo cikle ir pirmasis Bostono pralaimėjimas per trejas rungtynes.

Šeimininkai pergalę užsitikrino ketvirtajame kėlinyje, kai sužaidė sėkmingą atkarpą 12:0.

„Raptors“ į priekį vedė po 18 taškų surinkę Kyle'as Lowry ir DeMaras DeRozanas, Patrickas Pattersonas pridėjo 17 taškų.

Jonas Valančiūnas per 22 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, padarė keturias klaidas ir keturis kartus prasižengė.

Bostono ekipai 22 taškus pelnė Avery Bradley, Marcusas Thorntonas pridėjo 19, Brandonas Bassas – 14-a.

Pirmose ikisezoninėse rungtynėse Kanados ekipa 99:94 (20:17, 27:25, 21:33, 31:19) nugalėjo „Sacramento Kings“. Atsakomosiose rungtynėse Sakramento ekipa 113:106 (24:25, 32:25, 33:26, 24:30) nugalėjo kanadiečius.