2015 02 12

Jonas Valančiūnas prie „Raptors“ pergalės prisidėjo kukliai

Trečiąją pergalę iš eilės NBA reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Jono Valančiūno atstovaujamas „Toronto Raptors“ (36/17) klubas, namuose 95:93 (27:25, 22:22, 26:29, 20:17) įveikęs penktojoje pozicijoje Rytuose esančią „Washington Wizards“ (33/21).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Pergalę Vašingtono ekipai atnešė DeMaro DeRozano metimas likus žaisti 12 sek. iki rungtynių pabaigos. Tai buvo vienintelis taiklus gynėjo metimas ketvirtajame kėlinyje, tačiau pergalei užteko ir tiek.

„Raptors“ krepšininkai varžovus iš sostinės įveikė trečią kartą šį sezoną.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Valančiūnas per 15 su puse minutės įmetė 6 taškus (3/5 dvit.), atkovojo 5 kamuolius ir tris kartus suklydo.

„Raptors“: L.Williamsas (4/8 trit.) 27, D.DeRozanas (5/16 dvit.) 23, K.Lowry (3/7 trit.) 13, G.Vazquezas (3/5 trit.) 11.

„Wizards“: J.Wallas (1/6 trit., 8 rez. perd.) 21, P.Pierce'as 17, Nene (7/8 dvit.) 14, D.Goodenas (12 atk. kam.) 10.