2012 03 02

Jono Mačiulio naudingo žaidimo „Baltų“ pergalei nepakako

Jonas Mačiulis Kauno „Baltų“ (4/14) gretose žaidė rezultatyviausiai, tačiau to pergalei BBL Elito divizione nepakako. Kauno ekipa išvykoje 67:86 (24:22, 15:21, 16:22, 12:21) neprilygo Utenos „Juventus“ (9/10) klubui.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Trečiajame kėlinyje sužaidus septynias minutes svečių deficitas siekė keturis taškus (53:57). Vis tik tada „Juventus“ perėmė žaidimo iniciatyvą – šeimininkai laimėjo atkarpą 14-4 ir per likusias šešias žaidimo minutes „Baltai“ nebeatsitiesė.

J.Mačiulis per 29 minutes praleistas ant parketo įmetė 16 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas, suklydo ir prasižengė po 2 kartus bei surinko 15 naudingumo balų.

„Baltai“: Jonas Mačiulis 16, Mario Delašas 9 (2/7 dvit.), Mindaugas Kupšas 8, Kasparas Vecvagaras 7.

„Juventus“: Žydrūnas Urbonas 16 (6 atk. kam.), Gediminas Maceina ir Karolis Petrukonis (8 atk. kam.) po 12, Darius Pakamanis 11 (8 atk. kam.), Žygimantas Šeštokas 10.