2015 04 05

Jono Valančiūno dvigubas dublis neišgelbėjo „Raptors“ nuo pralaimėjimo

Antrą pralaimėjimą iš eilės NBA reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ketvirtąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Jono Valančiūno atstovaujamas „Toronto Raptors“ (45 pergalės ir 32 pralaimėjimai) klubas.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Antrus metus iš eilės Rytų konferencijos Atlanto diviziono čempionų titulą užsitikrinę „Raptors“ krepšininkai šeštadienį namuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 116:117 (24:15, 23:32, 23:34, 34:23, 12:13) turėjo pripažinti aštuntojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios „Boston Celtics“ (35 pergalės bei 42 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

Lietuvis šiame mače pasižymėjo dvigubu dubliu – pelnė 12 taškų ir po krepšiais atkovojo 14 (2 – puolime) kamuolių. Be to, jis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo bei keturissyk prasižengė. Per nepilnas 33 žaidimo minutes (32:40) J. Valančiūnas pataikė 5 dvitaškius iš 13 ir realizavo 2 baudų metimus iš 3.

38 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė DeMaras DeRozanas, 27 – Louisas Williamsas, 18 – Tyleris Hansbroughas, 9 – Jamesas Johnsonas, 8 – Greivis Vasquezas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Isaiahas Thomas (25 tšk.), Tyleris Zelleris (20 tšk.), Evanas Turneris (18 tšk. bei 10 rezultatyvių perdavimų), Kelly Olynykas (16 tšk.), pergalingą metimą paskutinę pratęsimo sekundę atlikęs Marcusas Smartas (15 tšk.) ir Brandonas Bassas (11 taškų).